Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/126)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 126 | Turnajů: 586

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Houdek Tomáš CZE058857AOlympia Tábor1121115387 880
2.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)1121115207 040
3.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov111113315 520
4.Hotový Miroslav CZE039380BVáclavák Černčice1121115275 040
5.Šedivý Vilém CZE053011ATrosky Litomyšl112454 250
6.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec1111131484 090
7.Čeliga Viktor CZE056635BTazman Jr. Ostrava111113533 740
8.Prokýšek Karel CZE039674Praha1125993 300
9.Rypáček Radim CZE058902BKozlíci Prachatice121114333 050
10.Zajíc Jan CZE051481AMagistři Duo Most11112152 200
11.Hochman Pavel CZE047724APlzeň1111 950
12.Šnobl Filip CZE060010BU Gabči Moravská Třebová11112771 760
13.Drtil Pavel CZE053159BMiserich Zlaté Hory1111401 730
14.Rupík Daniel CZE061197Cirkus Citrus Pečky11112361 720
15.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice1111231 670
16.Komárek Pavel CZE060176DTwenty 6 Praha11112471 640
17.Holík Jiří CZE039173Úpice24661 420
18.Házi Milan CZE049429CRespekt Tábor111331 360
19.Dostál Milan CZE059260BČučkaři Přerov1111351 330
20.Miklas Matěj CZE058830BLeninovci Havířov1111541 250
21.Koderič Jakub CZE061874CU Kellerů Rudník13441 200
22.Vaněk Petr CZE037869BDarts Brothers Červený Kostelec1111321 190
23.Prinz Dominik CZE054151AŠK Rychlé šípy Plzeň1111181 150
24.Svoboda Ondřej CZE057659BKleopatra Chrudim16771 110
25.Turan Václav CZE040771BVP Evaň11221 080
26.Pánek Pavel CZE060285CDC Podlesáci Králův Dvůr111127970
27.Svoboda Lukáš CZE060510BČertíci Strakonice111112950
28.Chára Richard CZE062250Krupka2244940
29.Čihulek Pavel CZE057987CRychtáři Štít111114930
30.Fiala Matěj CZE060241BKupec Tážaly111119910
30.Šlouf Michal CZE060474DZálesáci111120910
30.Nový Zdeněk CZE037061BBRILLIANT DARTS Praha1566910
33.Kozák Matěj CZE059285CHaFani Trutnov1111220900
34.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov111119890
35.Jedinák Jan ml. CZE059844DLiberec111136810
36.Moťka Jakub CZE050788BBuldok Unčovice1122790
37.Janoušek Jakub CZE059743DBlack Bridge DC Praha111117770
38.Poloch Jakub CZE057050DU Káňů Radvanice1677760
39.Tyll Marek CZE060288DSandokani Loket 2018111112710
39.Dobeš Jakub CZE059156Kraslice111113710
41.Brandejs Denis CZE046807BKZP Jablonec n/N.111112650
42.Vyhnanovský Michal CZE060876BŠipkařský klub Jince111118630
42.Šámal David CZE052272Ostré hroty Svémyslice1455630
44.Dočkal Filip CZE059730DBrno111117610
45.Bláha Karel CZE059787Karlovy Vary111124590
46.Křesina Vojtěch CZE059788Karlovy Vary111121550
47.Bareš Václav CZE061583CDC No Score Kosice111113530
48.Kunc Zdeněk CZE058509Nový Bor111111490
49.Psota Jan CZE060205DBrno101010480
50.Jahoda Václav CZE062168Česká Lípa1566460
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.10.2020 03:31:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement