Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/126)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 126 | Turnajů: 586

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor 1 1 2 11 15 38 7 880
2. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 1 2 11 15 20 7 040
3. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 1 1 11 13 31 5 520
4. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 1 2 11 15 27 5 040
5. Šedivý Vilém CZE053011 A Ložisková mafie Pšov 1 1 2 4 5 4 250
6. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 11 13 148 4 090
7. Čeliga Viktor CZE056635 C Rubín Red Stones Ostrava 1 1 11 13 53 3 740
8. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 1 2 5 9 9 3 300
9. Rypáček Radim CZE058902 C Kozlíci Prachatice 1 2 11 14 33 3 050
10. Zajíc Jan CZE051481 A Magistři Duo Most 1 11 12 15 2 200
11. Hochman Pavel CZE047724 A DC Býčí oko Plzeň 1 1 1 1 950
12. Šnobl Filip CZE060010 D U Gabči Moravská Třebová 1 11 12 77 1 760
13. Drtil Pavel CZE053159 B Miserich Zlaté Hory 11 11 40 1 730
14. Rupík Daniel CZE061197 Kostelec nad Černými Lesy 1 11 12 36 1 720
15. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 11 11 23 1 670
16. Komárek Pavel CZE060176 D Gonzo Praha 1 11 12 47 1 640
17. Holík Jiří CZE039173 Úpice 2 4 6 6 1 420
18. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 1 1 3 3 1 360
19. Dostál Milan CZE059260 B Hugo Přerov 11 11 35 1 330
20. Miklas Matěj CZE058830 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 11 11 54 1 250
21. Koderič Jakub CZE061874 D Grizzly Chotěvice 1 3 4 4 1 200
22. Vaněk Petr CZE037869 B Darts Brothers Červený Kostelec 11 11 32 1 190
23. Prinz Dominik CZE054151 A ŠK Rychlé šípy Plzeň 11 11 18 1 150
24. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 6 7 7 1 110
25. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 1 2 2 1 080
26. Pánek Pavel CZE060285 C DC Podlesáci Králův Dvůr 11 11 27 970
27. Svoboda Lukáš CZE060510 B Čertíci Strakonice 11 11 12 950
28. Chára Richard CZE062250 Krupka 2 2 4 4 940
29. Čihulek Pavel CZE057987 D Rychtáři Štít 11 11 14 930
30. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 11 11 20 910
30. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 5 6 6 910
30. Fiala Matěj CZE060241 C Křižáci Bolelouc 11 11 19 910
33. Kozák Matěj CZE059285 C HaFani Trutnov 1 11 12 20 900
34. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 11 11 19 890
35. Jedinák Jan CZE059844 D Klub 44 Liberec 11 11 36 810
36. Moťka Jakub CZE050788 B Buldok Unčovice 1 1 2 2 790
37. Janoušek Jakub CZE059743 D Pivnice Sparta Praha 11 11 17 770
38. Poloch Jakub CZE057050 Ostrava 1 6 7 7 760
39. Dobeš Jakub CZE059156 C Nikola Kraslice 11 11 13 710
39. Tyll Marek CZE060288 D Sandokani Loket 2018 11 11 12 710
41. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 11 11 12 650
42. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 4 5 5 630
42. Vyhnanovský Michal CZE060876 C Šipkařský klub Jince 11 11 18 630
44. Dočkal Filip CZE059730 DC Orca Brno 11 11 17 610
45. Bláha Karel CZE059787 Průšvih Karlovy Vary 11 11 24 590
46. Křesina Vojtěch CZE059788 Průšvih Karlovy Vary 11 11 21 550
47. Bareš Václav CZE061583 DC No Score Kosice 11 11 13 530
48. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 11 11 11 490
49. Psota Jan CZE060205 D DC Orca Brno 10 10 10 480
50. Hais Petr CZE053352 1 3 4 4 460
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.10.2019 12:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.10.2019 12:22:47