Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/74)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 74 | Turnajů: 288

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)111113164 525
2.Tancošová Štěpánka CZE053580BGrófky Dubičné1121115374 000
3.Bidlová Klára CZE052360CDašice111113433 820
4.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň1121563 660
5.Malinovská Markéta CZE032293BPohodáři Praha11222 040
6.Kopecká Tereza 2002CZE062514Smidary11221 850
7.Granovová Eliška CZE054735CPohodářky z Budvarky J. Hradec11112641 660
8.Rychecká Julie CZE049501BDušejov11112321 560
9.Hanušová Pavlína CZE050059Měník112441 330
10.Prášilová Tereza CZE047929Dušejov11112191 320
11.Fílová Barbora CZE049497Dušejov11112321 200
12.Dörrerová Markéta CZE059323BEx na Ex1111151 130
13.Klusáčková Jana CZE049408DVonoklasy 26111116950
14.Langhansová Lucie CZE060105DSaloon Brandýs nad Labem1455920
15.Merxbauerová Lucie CZE05585911244890
16.Klusáčková Šárka CZE048901DVonoklasy 26111120830
17.Hochmanová Karolína CZE033782Brno111750
18.Šimůnková Anna CZE049913Jihlava1344700
19.Vrzalová Eliška CZE059389Hobiti České Budějovice111146690
19.Nasková Veronika CZE061871Klub 44 Liberec111179690
21.Horká Pavlína CZE060948Úpice111139650
22.Karbanová Barbora CZE0552031677630
23.Krumerová Vlasta CZE059346Kostelec111116610
24.Štěpánová Veronika CZE060089DBlack Benešov n/P.111117590
25.Svobodová Eliška CZE057102Trutnov1233570
25.Feklová Denisa CZE055875AŠK Zahrádkáři Stod777570
27.Dvořáková Monika CZE053359Lety111550
28.Schusterová Klára CZE060516DBuldoci Moravská Třebová1566520
29.Pitrová Michaela CZE061181101010440
30.Hrušková Kateřina CZE058125777370
31.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín111350
32.Kokošková Miroslava CZE046031CŠK KD Soběkury444300
33.Frecerová Lea CZE060865Rašovice777290
34.Zitová Eliška CZE059636111250
35.Sedláčková Gabriela CZE060936Hlinsko444220
36.Dufková Kateřina CZE040561Grizzly Chotěvice333210
37.Hujerová Sabina CZE061594Jablonec nad Nisou666200
38.Kovárnická Veronika CZE056069555190
39.Vrbová Markéta CZE062010České Budějovice333130
40.Šolínová Jana CZE061420Běleč n.O.444120
41.Svobodová Petra CZE052902Černošín333110
42.Tichá Tereza CZE054403Brno222100
43.Kolečková Monika CZE051890Brno33390
44.Rosecká Hana CZE056463Velká Losenice22280
44.Kopecká Tereza 2001CZE058343Horoušany22280
44.Kadilovská Štěpánka CZE062239Třeboutice22280
47.Heinzlová Vendula CZE037458Hluboká u Borovan11170
47.Koberová Aneta CZE052477CČeská Bříza11170
49.Šnejdarová Jitka CZE060106Baba Jaga Praha22260
49.Kolářová Tereza CZE061242CDraci Černovír22260
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 20:02:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement