Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 74 | Turnajů: 288

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 A (Jen Tak Libín) 1 1 11 13 16 4 525
2. Tancošová Štěpánka CZE053580 C Dudák České Budějovice 1 1 2 11 15 37 4 000
3. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice 1 1 11 13 43 3 820
4. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 2 1 5 6 3 660
5. Malinovská Markéta CZE032293 C Pohodáři Praha 1 1 2 2 2 040
6. Kopecká Tereza 2002 CZE062514 Smidary 1 1 2 2 1 850
7. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 11 12 64 1 660
8. Rychecká Julie CZE049501 B TJ Dušejov 2000 1 11 12 32 1 560
9. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 1 2 4 4 1 330
10. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 1 11 12 19 1 320
11. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 1 11 12 32 1 200
12. Dörrerová Markéta CZE059323 C Ex na Ex 11 11 15 1 130
13. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 11 11 16 950
14. Langhansová Lucie CZE060105 D Saloon Brandýs nad Labem 1 4 5 5 920
15. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 1 2 4 4 890
16. Klusáčková Šárka CZE048901 D Vonoklasy 26 11 11 20 830
17. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 1 1 1 750
18. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 3 4 4 700
19. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 79 690
19. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 11 11 46 690
21. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 11 11 39 650
22. Karbanová Barbora CZE055203 1 6 7 7 630
23. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 11 11 16 610
24. Štěpánová Veronika CZE060089 D Black Benešov n/P. 11 11 17 590
25. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 7 7 7 570
25. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 2 3 3 570
27. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
28. Schusterová Klára CZE060516 D Buldoci Moravská Třebová 1 5 6 6 520
29. Pitrová Michaela CZE061181 10 10 10 440
30. Hrušková Kateřina CZE058125 7 7 7 370
31. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 1 350
32. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 4 4 4 300
33. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 7 7 7 290
34. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 250
35. Sedláčková Gabriela CZE060936 Hlinsko 4 4 4 220
36. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 210
37. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 6 6 6 200
38. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
39. Vrbová Markéta CZE062010 České Budějovice 3 3 3 130
40. Šolínová Jana CZE061420 Běleč n.O. 4 4 4 120
41. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 3 3 3 110
42. Tichá Tereza CZE054403 Brno 2 2 2 100
43. Kolečková Monika CZE051890 Brno 3 3 3 90
44. Kadilovská Štěpánka CZE062239 Třeboutice 2 2 2 80
44. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 2 2 2 80
44. Kopecká Tereza 2001 CZE058343 Horoušany 2 2 2 80
47. Heinzlová Vendula CZE037458 Hluboká u Borovan 1 1 1 70
47. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
49. Svěráková Radka CZE061190 D Ložisková mafie Pšov 2 2 2 60
49. Kolářová Tereza CZE061242 C Draci Černovír 2 2 2 60
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 13:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 14:31:29