Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4667)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4667 | Turnajů: 1073

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha1348916 850
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov13419914 400
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
3.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové13481114 050
Doležal Michal 1982CZE001016AÚjezd
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno1348912 550
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
5.Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov1344121412 470
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
6.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava1344121612 190
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
7.Spálenský Josef CZE007623Pardubice 1348911 950
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
8.Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové1344121311 730
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
9.Zábranský Simon CZE011623AHrozen Ploskovice1344121311 670
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
10.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor1348911 450
Milo Jakub CZE040577Kardašova Řečice
11.Hendrych Daniel CZE042296CJičín1344121610 930
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
12.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1348910 750
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
13.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les1342101110 370
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
14.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov1348810 050
Trnka Jiří 1982CZE032649AFedor Sokolov
15.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha13419159 880
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
16.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov34411179 220
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)131559 080
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
18.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice134412159 030
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
19.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov1241898 780
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
20.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov134210118 730
Benda Lukáš 1992CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
21.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň134210108 590
Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
22.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)134888 450
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
23.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít122558 250
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
24.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most2439108 130
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
25.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)12337 950
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
26.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno13419117 760
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
27.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim133787 600
Novotný Filip 1971CZE000033ATrefa "21" Chrudim
28.Haleňák Marek 1970CZE046364Krnov1231777 570
Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
29.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít12429107 530
Pecina Petr CZE018982ASkokani Polička
30.Svoboda Miroslav 1977CZE011392AŠK OKO Plzeň122557 250
Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
31.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov24697 000
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
32.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno34796 600
Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
33.Šinfelt Jiří CZE000172AKališníci Litoměřice11439106 560
Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
34.Reil David CZE000020APrevíti Praha33410136 510
Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
35.Koráb Miroslav CZE000620AExtrém Šilinkův Důl323886 450
Macák Jan 1989CZE019440AExtrém Šilinkův Důl
36.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov24666 400
Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
37.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov22446 000
Řezníček Zdeněk CZE034336Jetřichovice
38.Kašpar Jakub 1990CZE008157AKaspec Libina22445 900
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
39.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha122555 750
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
40.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník113555 700
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
41.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby 24410295 580
Černý Milan 1981CZE015453BSgt. Pepik's Band Praha
42.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor43775 310
Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
43.Bidlo Karel CZE050715AAvengers Dašice114410125 210
Pecháček Zdeněk CZE027598AAsgard's Labiště Pardubice
44.Wacker Pavel CZE044773AŠK Gladiátor Bukovec141675 150
Levička Tomáš CZE043534AŠK Riders Holýšov
44.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov12335 150
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
46.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha242885 080
Kulhánek Jiří 1966CZE044726BŽelvy Stádlec
47.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov12335 050
Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
48.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov114410154 950
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
48.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov124784 950
Mikuš Milan CZE044706CŠK Kolinec
50.Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov231664 900
Blahník Roman CZE053507CKapitán Duchcov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 5.3.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 5.3.2024 16:03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement