Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1469)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1469 | Turnajů: 801

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar134412 050
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most134410 450
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)13449 650
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
4.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 133779 100
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov13449 050
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
6.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les13448 450
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
7.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348397 970
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
8.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B13447 850
Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
9.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové134887 310
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
10.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice3337 100
Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
11.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto13447 050
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
12.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina13446 850
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
12.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha13446 850
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
14.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha121446 800
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
15.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1348476 730
Dvořák Jiří 1983CZE004155AZákeřňáci DC Praha
16.Šafránek Martin CZE045511AKorunky Kolín1348386 630
Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka13446 250
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
18.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar11225 850
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
19.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar11225 650
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
20.Ptáčková Kateřina CZE043207BOdpadlíci Neznášov13445 450
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
20.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín13445 450
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
22.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov12335 350
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
23.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov13445 250
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
24.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha13445 050
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
25.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha3334 700
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
26.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice131554 460
Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
27.Puršl Radek CZE002916BDC Smrkáči Břežany32554 180
Rollo Marie CZE047230CŠestajovice
28.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha12334 150
Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
29.Pospíšilová Radka CZE006779BBlack schody Sadská13444 050
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
30.Vémola Dominik CZE048666AZetko Prostějov11223 650
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
31.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary3333 500
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
32.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice11223 450
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
32.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov11223 450
Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
34.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov131553 320
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
35.Kulhánková Petra CZE048154BHřebečníky133773 280
Kulhánek Jiří 1966CZE044726BŠK Křižáci Barrandov
36.Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov12333 150
Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
36.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek1113 150
Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
38.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1348163 110
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
39.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina3333 100
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
40.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)2223 000
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
41.Stárek Stanislav CZE050905BZelená Laguna DC Stránčice124772 990
Koháková Ivana CZE027892Praha
42.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové11222 850
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
43.Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice246102 820
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
44.Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov121442 780
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
45.Souček Jiří CZE036404BPavouci Hradec Králové31442 750
Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593DTěsně vedle Plačice
46.Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov131552 700
Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
47.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha11222 650
Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
47.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les13442 650
Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
47.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov11222 650
Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
50.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou2222 600
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 00:46:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement