Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1469)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2018

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1469 | Turnajů: 801

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 3 4 4 12 050
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 10 450
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
3. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 3 4 4 9 650
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
4. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 3 7 7 9 100
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
5. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 3 4 4 9 050
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
6. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 8 450
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
7. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 39 7 970
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
8. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 3 4 4 7 850
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
9. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 8 8 7 310
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
10. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 3 3 3 7 100
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
11. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 3 4 4 7 050
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
12. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 6 850
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
12. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 3 4 4 6 850
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
14. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 1 4 4 6 800
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
15. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 1 3 4 8 47 6 730
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A AHV Strančice
16. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 1 3 4 8 38 6 630
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 3 4 4 6 250
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
18. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 5 850
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
19. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 5 650
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
20. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 1 3 4 4 5 450
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
20. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL 1 3 4 4 5 450
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
22. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 2 3 3 5 350
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
23. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 3 4 4 5 250
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
24. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 5 050
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
25. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 4 700
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
26. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 1 5 5 4 460
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
27. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 3 2 5 5 4 180
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
28. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 2 3 3 4 150
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
29. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 1 3 4 4 4 050
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
30. Vémola Dominik CZE048666 Hamerské kladivo 1 1 2 2 3 650
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
31. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 3 3 3 3 500
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
32. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 2 2 3 450
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
32. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 2 2 3 450
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
34. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 3 1 5 5 3 320
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
35. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky 1 3 3 7 7 3 280
Kulhánek Jiří 1966 CZE044726 B ŠK Roztoky
36. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 1 3 150
Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
36. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 2 3 3 3 150
Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
38. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 8 16 3 110
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
39. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 3 3 3 100
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
40. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 2 2 2 3 000
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
41. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 2 4 7 7 2 990
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
42. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 1 2 2 2 850
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
43. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 2 4 6 10 2 820
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
44. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice 1 2 1 4 4 2 780
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
45. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 3 1 4 4 2 750
Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové
46. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 1 5 5 2 700
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
47. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 2 650
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
47. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 2 2 650
Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
47. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 1 1 2 2 2 650
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
50. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 2 600
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2018 12:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.12.2018 12:14:36