Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/700)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 700 | Turnajů: 409

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina1348813 050
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1315511 500
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
3.Hergetová Monika CZE031649Praha 41344121411 250
Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
4.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1348811 050
Vojtková Blanka CZE000027Želešice
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les134410 250
Dvořáková Šárka 1986CZE020882Jindřichův Hradec
6.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec1342101110 050
Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
7.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové13419910 040
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
8.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 1141787 080
Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha134311117 060
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
10.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary341887 010
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
10.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod134210117 010
Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
12.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun342997 000
Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
13.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134886 550
Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
13.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha124786 550
Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
15.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov134895 950
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
16.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice123665 900
Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)114410155 870
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
18.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín134895 850
Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
19.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov3429105 840
Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
20.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec124785 550
Zábranská Kateřina CZE033128BHrozen Ploskovice
21.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov133775 400
Hantlová Kateřina CZE046059Kryry
22.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina134885 350
Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
23.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby1131665 270
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
24.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov114675 250
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
25.Sedláčková Jana CZE047936Brno12335 150
Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
26.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice34795 100
Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
27.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most141674 510
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
28.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348164 350
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
29.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka114664 250
Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
30.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov22444 200
Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice
31.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice33664 150
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
32.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor132673 700
Matiášková Lenka CZE003508Nový Bor
33.Pilnáčková Kateřina CZE039323BStrawberry Žatec4453 500
Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
34.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov14553 450
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
35.Mašková Jana CZE000414Mnichovice23563 350
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
36.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha24410553 340
Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
37.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou44893 080
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
37.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov143893 080
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
39.Rážová Zuzana CZE050312Šternberk14573 000
Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
39.Kousalová Saša CZE011143Broumov 4453 000
Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
41.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň23562 950
Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
42.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov21332 750
Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
42.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín12332 750
Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
44.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov134882 720
Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
45.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha448322 680
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
46.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary112442 650
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
46.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice11222 650
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
48.Přidalová Šárka CZE056054Žulová2222 600
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
48.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové2222 600
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
48.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít14552 600
Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 12:59:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement