Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/703)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 703 | Turnajů: 409

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina1348813 050
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1315511 500
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
3.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha1344121411 250
Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
4.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B1348811 050
Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les134410 250
Dvořáková Šárka 1986CZE020882AJindřichův Hradec
6.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice1342101110 050
Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
7.Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové13419910 040
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
8.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov1141787 080
Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha134311117 060
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
10.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary341887 010
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
10.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod134210117 010
Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
12.Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl342997 000
Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
13.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134886 550
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
13.Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha124786 550
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
15.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov134895 950
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
16.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice123665 900
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
17.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)114410155 870
Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
18.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín134895 850
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
19.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov3429105 840
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
20.Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec124785 550
Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
21.Takácsová Danuše CZE052915DLožisková mafie Pšov133775 400
Hantlová Kateřina CZE046059DLožisková mafie Pšov
22.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina134885 350
Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
23.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby1131665 270
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
24.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov114675 250
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
25.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka12335 150
Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
26.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice34795 100
Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
27.Dvořáková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most141674 510
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
28.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348164 350
Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
29.Chárová Zdenka CZE042456BPredátoři Krupka114664 250
Masopustová Jana CZE039221CU Šlenců
30.Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov22444 200
Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice
31.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice33664 150
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
32.Husáková Alžběta CZE000428CAsterix Nový Bor132673 700
Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
33.Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec4453 500
Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec
34.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov14553 450
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
35.Mašková Jana CZE000414Mnichovice23563 350
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
36.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha24410553 340
Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
37.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou44893 080
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
37.Formanová Denisa CZE056395DVelký Třebešov143893 080
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
39.Rážová Zuzana CZE050312ARebel Olomouc14573 000
Beutelová Lenka CZE019261BUničov
39.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov4453 000
Sukupová Jana CZE036070BŠK Střelky Veltruby
41.Troníčková Eva CZE050014AVSB Bolevec Plzeň23562 950
Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice
42.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov21332 750
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
42.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín12332 750
Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
44.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov134882 720
Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov
45.Nejedlá Hana CZE037495BDC Fontána Praha448322 680
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
46.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov112442 650
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
46.Horká Alena CZE053232CÚpice11222 650
Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice
48.Komora Vamberská Dagmar CZE046082BRychtáři Štít14552 600
Kánská Alice CZE054435ARychtáři Štít
48.Přidalová Šárka CZE056054BŽulová2222 600
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
48.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové2222 600
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.11.2020 01:50:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement