Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/118)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIOŘI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 118 | Turnajů: 545

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor 1 2 11 14 67 6 780
2. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 2 11 14 17 5 600
3. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 2 8 11 15 4 290
4. Čeliga Viktor CZE056635 C Rubín Red Stones Ostrava 1 11 12 61 2 700
5. Fidler David CZE061743 C Bombardéři Děčany 2 11 13 15 2 650
6. Šedivý Vilém CZE053011 A Ložisková mafie Pšov 1 1 2 2 550
7. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 2 9 11 13 2 330
8. Rypáček Radim CZE058902 C DC Devils Prachatice 2 11 13 29 2 310
9. Hochman Pavel CZE047724 A DC Býčí oko Plzeň 1 1 1 1 950
10. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 4 5 6 1 670
11. Chára Richard CZE062250 Krupka 2 11 13 21 1 650
12. Šnobl Filip CZE060010 D U Gabči Moravská Třebová 11 11 85 1 590
12. Zámostný Tomáš CZE062403 Wüdle Brtnice 11 11 35 1 590
14. Koderič Jakub CZE061874 D Grizzly Chotěvice 1 1 1 3 3 1 510
15. Štefáček Jan CZE063557 Černý Sup Starý Rokytník 1 11 12 17 1 500
16. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Zlaté Hory MJTJ 11 11 33 1 470
17. Gatial Filip CZE062811 Tábor 2 8 10 10 1 440
18. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 11 11 25 1 410
18. Fiala Michal CZE062260 D Sharks Olomouc 11 11 27 1 410
20. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 5 6 6 1 300
21. Bubla Jan CZE061249 B Nikola Kraslice 11 11 21 1 290
22. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 11 11 27 1 250
23. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 1 2 2 1 080
24. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 11 11 33 930
25. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 11 11 28 910
26. Ryčl Daniel CZE059129 C Sport Bar Slovan Šternberk 11 11 36 890
26. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 11 11 19 890
28. Nový Zdeněk 2001 CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 11 11 14 870
29. Bačík Martin CZE062321 C Pomatenci Hranice 11 11 23 850
30. Rada Petr CZE043087 Česká Skalice 11 11 16 810
31. Polák Zdeněk CZE058918 D DC ALEX SOKOLOV 10 10 10 800
32. Ondrášek Martin CZE058847 D BB Brno 11 11 14 790
33. Jahoda Václav CZE062168 Česká Lípa 1 11 12 16 760
34. Jedinák Jan CZE059844 D Klub 44 Liberec 11 11 41 730
34. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 41 730
36. Vrána Jan CZE063351 Tvorovice 11 11 11 630
36. Hřebejk Miroslav CZE064244 Písek 11 11 15 630
36. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 11 11 20 630
39. Semerák David CZE059558 D Haluzáci Hradec králové 8 8 8 620
40. Poloch Jakub CZE057050 Ostrava 11 11 17 610
41. Prekop David CZE063029 1 7 8 8 580
42. Okrouhlík Tadeáš CZE057169 8 8 8 560
43. Vyleťal Filip CZE061548 D Buď A.L.F. Roudnice 10 10 10 500
44. Kleiber Jiří CZE062894 Baba Jaga Praha 11 11 13 490
45. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 10 10 10 460
46. Hudík Jiří CZE054454 B WFS Evaň 4 4 4 420
47. Ptáček Radek CZE059729 6 6 6 400
47. Přívrakský Michal CZE062641 Dobranov 8 8 8 400
49. Jindra Michal CZE064063 Pardubice 9 9 9 370
49. Erben Pavel CZE064667 Olomouc - Topolany 3 3 3 370
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.8.2019 12:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.8.2019 12:13:37