Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9711)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 9711 | Turnajů: 10412

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
92. Houdek Tomáš 2003 CZE058857 A Olympia Tábor 1 4 11 16 37 9 180
109. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 1 4 11 16 22 8 440
131. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 1 4 11 16 47 7 780
138. Pomeje Daniel CZE057187 C Best of Litoměřice 1 4 11 16 49 7 680
140. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 1 4 11 16 53 7 560
146. Trousil Marek CZE042579 B Kanec Most 1 4 11 16 41 7 300
146. Granov Michal CZE053458 B Crazy České Budějovice 1 4 11 16 87 7 300
176. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice 4 11 15 45 6 610
179. Hájek Tomáš 1992 CZE036305 A WFS Evaň 4 11 15 19 6 570
181. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 1 3 11 15 151 6 490
185. Dembkovský Michal CZE032838 A Střelci Český Krumlov 4 11 15 49 6 450
187. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice 1 4 11 16 87 6 400
196. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky 1 2 11 14 70 6 260
198. Jecha Lukáš CZE054657 B Veselý Obušky Cheb 4 11 15 63 6 230
201. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty 1 3 11 15 29 6 150
206. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 4 11 16 82 6 060
215. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 4 11 15 36 5 910
216. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 1 4 11 16 37 5 880
221. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou 4 11 15 104 5 770
222. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové 4 11 15 29 5 750
224. Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou 4 11 15 96 5 710
224. Vavrek Jiří CZE009166 A Střelci Český Krumlov 4 11 15 40 5 710
229. Gerža David CZE035700 A Outsiders Vsetín 1 2 10 13 13 5 685
230. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 1 1 10 12 12 5 680
231. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš Team Slavče 4 11 15 46 5 650
233. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 4 11 16 47 5 600
236. Čeliga Viktor CZE056635 C Rubín Red Stones Ostrava 1 4 11 16 56 5 540
239. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 4 11 15 37 5 530
240. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 1 4 11 16 60 5 500
241. Jurik Martin CZE051225 A Černý Sup Starý Rokytník 4 11 15 53 5 490
241. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 4 11 15 19 5 490
241. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 11 15 104 5 490
244. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 4 11 15 41 5 470
246. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 1 4 11 16 97 5 420
250. Jíra Petr CZE001297 A Tequila Hrádek nad Nisou 4 11 15 93 5 390
255. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 4 11 15 25 5 330
255. Šťastný Jan 1975 CZE045954 A PAPER Club Cheb 4 11 15 66 5 330
259. Stehlík Libor 1978 CZE051957 A U Péci Jablonec nad Nisou 3 11 14 86 5 280
260. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 4 11 15 69 5 270
261. Vavřík Ondřej CZE040930 B Pomatenci Hranice 1 4 11 16 45 5 260
261. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno 3 11 14 107 5 260
264. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les 4 11 15 134 5 210
264. Kounovský Michal CZE058052 B AC STAR-ARENA CHODOV 4 11 15 63 5 210
268. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly 4 11 15 75 5 130
270. Dostál Jaromír 1966 CZE021065 A Kupec Tážaly 4 11 15 127 5 110
271. Souček Michal 1978 CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 1 4 11 16 47 5 080
273. Gryč Miloslav CZE002746 A PDC Hluboká u Borovan 4 11 15 50 5 070
275. Jiroušek Jakub CZE049781 A DC Roveň 4 11 15 44 5 050
276. Jírů Vladimír CZE048997 B Milli a její tygři ČB 1 4 11 16 26 5 040
278. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 4 11 15 99 5 010
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 21:57:23