Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/156)
 NáhledTiskNahoru
Medailisté (nominační) RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 156 | Turnajů: 92

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice7777
1.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice7777
1.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno7777
4.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov6666
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)5555
5.Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky 5555
5.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko5555
5.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha5555
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít5555
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov5555
11.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem4444
11.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov4444
11.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov4444
11.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les4444
11.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov4444
11.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové4444
17.Kaňovská Jana CZE000107Zlín3333
17.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov3333
17.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo3333
17.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek3333
17.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli3333
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň3333
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha3333
17.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem3333
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha3333
17.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec3333
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové3333
17.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov3333
17.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka3333
30.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov2222
30.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar2222
30.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor2222
30.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl2222
30.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové2222
30.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov2222
30.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice2222
30.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice2222
30.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl2222
30.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov2222
30.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo2222
30.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov2222
30.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl2222
30.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most2222
30.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec2222
30.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)2222
30.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno2222
30.Miklas David CZE000032ADC Dřeváci Strakonice2222
30.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů2222
30.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O2222
30.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové2222
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 22.1.2021 06:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 22.1.2021 17:31:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement