Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/156)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté (nominační) RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 156 | Turnajů: 92

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 7 7 7 7
1. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 7 7 7 7
1. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 7 7 7 7
4. Hradecký David CZE000006 A Dream Bar Jirkov 6 6 6 6
5. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 5 5 5 5
5. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky 5 5 5 5
5. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 5 5 5 5
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 5 5 5 5
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 5 5 5 5
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 5 5 5 5
11. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 4 4 4 4
11. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 4 4 4 4
11. Bruská Iveta CZE002191 B Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem 4 4 4 4
11. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
11. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 4 4 4 4
11. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 4
17. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín 3 3 3 3
17. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov 3 3 3 3
17. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 3 3 3 3
17. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
17. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 3 3 3 3
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 3 3 3
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 3 3 3 3
17. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 3 3 3 3
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 3 3 3
17. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 3 3 3 3
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 3 3 3
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 3 3 3 3
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 3 3 3
30. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 2 2 2 2
30. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice 2 2 2 2
30. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 2 2 2 2
30. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
30. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov 2 2 2 2
30. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo 2 2 2 2
30. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 2 2 2
30. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 2 2 2 2
30. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu) 2 2 2 2
30. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 2 2 2 2
30. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
30. Miklas David CZE000032 A DC Dřeváci Strakonice 2 2 2 2
30. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů 2 2 2 2
30. Kapucián Martin CZE000048 A The Badgers Kostelec n/O 2 2 2 2
30. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 2 2
30. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
30. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor 2 2 2 2
30. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha 2 2 2 2
30. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 2 2 2 2
30. Jurtíková Marcela CZE015147 Kroměříž 1 2 2 2 2
30. Rýpar Martin CZE000030 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2020 15:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 14.8.2020 16:32:03