Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté (nominační) RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 149 | Turnajů: 88

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 7 7 7 7
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 7 7 7 7
1. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 7 7 7 7
4. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 6 6 6 6
5. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 5 5 5 5
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 5 5 5 5
5. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 5 5 5 5
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 5 5 5 5
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 5 5 5 5
10. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 4 4 4 4
10. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 4
10. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 4 4 4 4
10. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
10. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 4 4 4 4
10. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
10. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 4 4 4 4
17. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 3 3 3 3
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 3 3 3
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 3 3 3
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 3 3 3 3
17. Kaňovská Jana CZE000107 A Zlín 3 3 3 3
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 3
17. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 3 3 3 3
17. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov 3 3 3 3
17. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
26. Miklas David CZE000032 A DC Dřeváci Strakonice 2 2 2 2
26. Šauerová Pavla CZE000506 A Bílina 2 2 2 2
26. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 2 2 2 2
26. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 2
26. Václavíková Zuzana CZE001388 Moravská Třebová 2 2 2 2
26. Kapucián Martin CZE000048 Týniště nad Orlicí 2 2 2 2
26. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
26. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 2
26. Bali Ondřej CZE000454 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 2 2 2 2
26. Hynčica Petr CZE000080 A Panteři Drahotuše 2 2 2 2
26. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 2 2 2 2
26. Nagyová Katarína SVK019700 A Povážská Bystrica 2 2 2 2
26. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 2 2 2 2
26. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
26. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 2 2 2
26. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 2 2 2 2
26. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
26. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 2 2 2
26. Příhoda František CZE000457 A Maníci Frýdek-Místek 2 2 2 2
26. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
26. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 2
26. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
26. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
26. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
26. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 14:53

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 14:53:55