Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/75)
 NáhledTiskNahoru
Medailisté MČR UŠO (od roku 2004) - jedn. 501 DO & cricket

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 75 | Turnajů: 54

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)84121212
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít73101010
3.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice63999
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha54999
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov26888
6.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor34777
7.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les24666
7.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno24666
7.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice51666
7.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov24666
7.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar33666
12.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem23555
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha3333
13.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha12333
13.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec3333
13.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov12333
13.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek21333
18.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov11222
18.Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha11222
18.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les2222
18.Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky 2222
18.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov2222
18.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové11222
18.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo2222
18.Šauerová Pavla CZE000506Bílina 2222
18.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha11222
18.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most2222
18.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar11222
18.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary11222
30.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha1111
30.Hájek Tomáš CZE036305AWFS Evaň1111
30.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice1111
30.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov1111
30.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov1111
30.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar1111
30.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor1111
30.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov1111
30.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové1111
30.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec1111
30.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha1111
30.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov1111
30.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor1111
30.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha1111
30.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B1111
30.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1111
30.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem1111
30.Schieferdecker Václav CZE000255ALožisková mafie Pšov1111
30.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš1111
30.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň1111
30.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko1111
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 11:15:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement