Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/75)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté MČR UŠO (od roku 2004) - jedn. 501 DO & cricket

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 75 | Turnajů: 54

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 8 4 12 12 12
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 7 3 10 10 10
3. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 6 3 9 9 9
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 5 4 9 9 9
5. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 2 6 8 8 8
6. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 3 4 7 7 7
7. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 5 1 6 6 6
7. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 3 3 6 6 6
7. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 2 4 6 6 6
7. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 2 4 6 6 6
7. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 4 6 6 6
12. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 2 3 5 5 5
13. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 3 3 3 3
13. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV 1 2 3 3 3
13. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 1 3 3 3
13. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 2 3 3 3
13. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 3
18. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les 2 2 2 2
18. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 2 2 2 2
18. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 1 1 2 2 2
18. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 1 2 2 2
18. Šauerová Pavla CZE000506 B Bílina 2 2 2 2
18. Liptáková Lenka CZE000887 A Brno 2 2 2 2
18. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 1 1 2 2 2
18. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 2
18. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 2 2 2
18. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 2 2 2
18. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 2 2
18. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky 2 2 2 2
30. Martin Peter WRD000153 Zvolen 1 1 1 1
30. Valenta Miloš CZE000624 Dobrá Voda 1 1 1 1
30. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
30. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 1 1 1 1
30. Kapucián Martin CZE000048 The Badgers Kostelec n/O 1 1 1 1
30. Nováková Dana CZE006315 Hulín 1 1 1 1
30. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 1 1 1
30. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1
30. Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň 1 1 1 1
30. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 1
30. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
30. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
30. Lavička Roman CZE000005 Louny 1 1 1 1
30. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 1
30. Hloušková Jaroslava CZE000013 Netolice 1 1 1 1
30. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 1 1 1 1
30. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 1
30. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 1 1
30. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 1 1 1 1
30. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 1 1 1 1
30. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.10.2019 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.10.2019 12:54:12