Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/772)
  Náhled Tisk Nahoru
Grandslamový žebříček (z dvojic) za posledních 10 let - ženy

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci ženy | Hráček: 772 | Turnajů: 74

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 20 47 67 67 146 000
2. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 19 52 71 71 134 450
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 16 48 64 64 118 500
4. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 16 44 60 60 114 500
5. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 15 45 60 60 108 450
6. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 20 53 73 73 107 100
7. Bruská Iveta CZE002191 B Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem 10 30 40 40 102 800
8. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV 17 46 63 63 102 450
9. Sedláčková Karolína CZE000234 A Červený Kostelec 14 36 50 50 102 400
10. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 19 48 67 67 98 050
11. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 13 35 48 48 96 850
12. Uhříčková Lenka CZE000282 B Trutnov 18 51 69 69 95 100
13. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 11 27 38 38 93 450
14. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 13 39 52 52 92 750
15. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 12 33 45 45 89 700
16. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 12 31 43 43 87 400
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 18 42 60 60 80 700
18. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 13 27 40 40 77 350
19. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 14 44 58 58 77 200
20. Mairichová Barbora CZE041094 A Bořeň Bílina 13 34 47 47 76 750
21. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 9 23 32 32 74 150
22. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 16 43 59 59 72 100
23. Špringerová Zuzana CZE039648 Kolín II 15 48 63 63 72 050
24. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky 10 29 39 39 71 700
25. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 15 41 56 56 71 450
26. Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto 12 36 48 48 69 500
27. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov 15 43 58 58 68 550
28. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha 15 36 51 51 66 050
29. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 13 34 47 47 65 950
30. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 8 27 35 35 63 200
31. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 15 40 55 55 62 950
32. Nagyová Katarína SVK100185 Dart Club Dubnica 4 25 29 29 59 300
33. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 9 30 39 39 58 350
34. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 10 27 37 37 58 100
35. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha 14 36 50 50 57 700
35. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov 12 30 42 42 57 700
37. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice 11 38 49 49 56 150
38. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 9 27 36 36 55 350
39. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV 12 36 48 48 53 300
40. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha 13 34 47 47 52 450
41. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 13 38 51 51 52 150
42. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 10 24 34 34 50 600
43. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 10 23 33 33 49 800
44. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava 9 28 37 37 48 150
45. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 8 24 32 32 45 900
46. Sukupová Jana CZE036070 B ŠK Střelky Veltruby 8 34 42 42 44 900
47. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 7 20 27 27 44 350
48. Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř 12 23 35 35 43 500
49. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 6 26 32 32 42 700
50. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 10 25 35 35 42 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.8.2020 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.8.2020 23:11:47