Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/151)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 151 | Turnajů: 441

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 11 15 16 9 420
2. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 81 6 120
3. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 1 2 8 12 13 5 470
4. Válek Jakub CZE050583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 2 11 15 69 4 500
5. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 1 2 11 15 26 4 400
6. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 2 11 14 60 3 600
7. Hájek Šimon CZE060671 B Elita Jičín 1 1 1 8 11 11 3 440
8. Kroužek Lukáš CZE063090 B Amatéři Písnice 1 11 12 31 3 130
9. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 2 4 4 3 000
10. Lukš Dominik CZE053888 Branišov 1 2 11 14 65 2 920
11. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 11 14 14 2 910
12. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 2 11 13 48 2 830
12. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 2 5 7 2 830
14. Přibyl Jan CZE064026 D Paďouři Liberec 1 11 12 17 2 640
15. Verner Denis CZE065711 Rtyně v podkrkonoší 1 2 6 9 11 2 580
16. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 2 11 13 18 2 470
17. Cisár Ján CZE065340 D Tygři z Neznášova 2 3 5 6 2 290
18. Krzák Daniel CZE063251 2 11 13 16 2 110
19. Konšel Martin CZE063250 Hradec Králové 2 11 13 27 1 910
20. Chládek Tomáš CZE059014 Velký Třebešov 2 10 12 12 1 800
21. Pour Filip CZE064024 D Paďouři Liberec 1 11 12 40 1 780
22. Deml Martin CZE061595 Mimoni Chudeřice 1 1 4 6 6 1 710
23. Fatka Tobiáš CZE065623 Ustí nad Labem 2 11 13 14 1 670
24. Sroka Maxim CZE062112 1 11 12 18 1 640
25. Bláha Matěj CZE061445 C Dream Bar Jirkov 1 2 3 6 7 1 560
26. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 2 11 13 15 1 510
27. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 2 6 8 8 1 500
28. Polák Jakub CZE065783 Máslojedy 2 8 10 10 1 460
29. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 11 11 48 1 430
29. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 2 3 3 1 430
31. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 2 11 13 15 1 410
32. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 11 12 16 1 300
33. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 1 11 12 14 1 290
34. Talavášek Filip CZE066465 Hradec Králové 1 5 6 6 1 280
35. Herman Vojtěch CZE066553 Pardubice 11 11 15 1 250
36. Erben František CZE065782 Máslojedy 2 4 6 6 1 200
37. Fleischmann Jiří CZE063253 2 8 10 11 1 180
38. Kavalík Pavel CZE065780 Máslojedy 2 6 8 8 1 160
39. Mynář Ondřej CZE061865 JiHočeská Trefa J. Hradec 2 10 12 12 1 140
40. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 2 8 10 11 1 120
41. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 11 11 13 990
42. Popelka Martin CZE063865 Nový Bor 2 1 3 4 970
43. Herman Ondřej CZE066554 Pardubice 11 11 13 930
44. Krzák Radek CZE063252 2 6 8 8 920
45. Hartman Ondřej CZE065466 1 11 12 14 900
46. Procházka Martin CZE064797 Pelhřimov 1 1 1 850
47. Kroužek Tomáš CZE063514 Krč 11 11 27 830
48. Trubač Filip CZE066026 50 NA 50 Litvínov 1 11 12 15 820
49. Tesař Jiří CZE066032 Zadní Zhořec 1 3 4 4 810
50. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 1 11 12 16 780
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 09:33:33