Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/103)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 103 | Turnajů: 309

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hofman Petr CZE050491DVemena Hradec Králové11112683 000
2.Ďurica Sebastian CZE065916Ludvíkovi Sokolíci Rtyně2911122 330
3.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice11112232 180
4.Lukš Dominik CZE053888Branišov21113451 890
5.Richter Kryštof CZE068141Ludvíkovi Sokolíci Rtyně22441 620
6.Mynář Ondřej CZE061865CJiHočeská Trefa J. Hradec21113191 530
7.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové11112421 480
8.Kroužek Tomáš CZE063514Krč11112191 440
9.Talavášek Filip CZE066465Hradec Králové15661 360
10.Herman Vojtěch CZE066553Pardubice1111151 250
11.Mrkos Filip CZE067059Ludvíkovi Sokolíci Rtyně26881 200
12.Krzák Daniel CZE0632511111141 150
13.Fatka Tobiáš CZE065623Ustí nad Labem17881 100
14.Konšel Martin CZE063250CVemena Hradec Králové1111216960
15.Jaška Patrik CZE065339Hradec Králové1899950
16.Podlezl Matyáš CZE065779Máslojedy1344940
17.Herman Ondřej CZE066554Pardubice111113930
18.Chráska Marek CZE068140Ludvíkovi Sokolíci Rtyně2244900
19.Jaška Petr CZE065338Hradec Králové1899810
20.Marek Adam CZE066213DDémoni Chotyně111116770
21.Polák Jakub CZE065783Máslojedy1677750
22.Pekárek Tadeáš CZE067449BDémoni Chotyně999730
22.Molnár Petr CZE059109Litomyšl999730
24.Erben František CZE065782Máslojedy1233650
24.Popelka Martin CZE063865Nový Bor111650
26.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová666620
27.Kavalík Pavel CZE065780Máslojedy1455610
28.Genik Ivan CZE059017Hradec Králové999590
29.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove1344580
30.Staněk Štěpán CZE059993111114570
30.Gryc Filip CZE067139DRubín Red Stones Ostrava111115570
32.Trubač Filip CZE066026D50 NA 50 Litvínov111112530
33.Němec Jáchym CZE063233111112450
34.Hartman Ondřej CZE065466101010440
35.Látal Daniel CZE067044Zásmuky777430
35.Skalický Ondřej CZE065741Úvaly333430
37.Žebrakovský Robin CZE065476BSpolek šipkařů Piráti Podbořany888420
37.Smolík Matěj CZE067411Sázava101010420
39.Kubec David CZE067774Kojetice777410
40.Mikunda Tomáš CZE043085CModrý Vlci Trutnov666380
40.Válek Tomáš CZE057582Kamenice nad Lipou888380
40.Bláha Matěj CZE061445BDream Bar Jirkov1344380
43.Doubek Dominik CZE066625Moravská Třebová888360
43.Fleischmann Jiří CZE0632531344360
45.Domik Nikolas WRD066508Praha999350
46.Mázl Zdeněk CZE067260Praha 7999330
47.Lelek Petr CZE064886Hlinsko777310
48.Kovařík Matyáš CZE066478Zvíkov1122300
49.Zalcer Vojtěch CZE067156Horní Bludovice888280
50.Kováčik Tobiáš Antonín CZE066626Přimda555270
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 04:46:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement