Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/133)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 133 | Turnajů: 355

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 11 15 25 9 520
2. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 1 2 11 15 28 6 280
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 67 6 000
4. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 1 2 11 15 44 4 600
5. Válek Jakub CZE050583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 2 11 15 71 4 560
6. Hájek Šimon CZE060671 B P&R Radim 1 1 2 10 14 14 4 170
7. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 2 11 14 63 3 660
8. Kroužek Lukáš CZE063090 B Amatéři Praha 1 11 12 31 3 230
9. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 8 11 13 3 170
10. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 2 4 4 3 000
11. Lukš Dominik CZE053888 Branišov 1 2 11 14 79 2 740
12. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 2 11 13 27 2 690
13. Deml Martin CZE061595 Mimoni Chudeřice 1 2 11 14 14 2 670
14. Verner Denis CZE065711 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 6 9 11 2 580
15. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 2 11 13 19 2 410
16. Cisár Ján CZE065340 D Tygři z Neznášova 2 2 4 5 2 220
17. Krzák Daniel CZE063251 2 10 12 14 2 160
18. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 6 8 8 1 990
19. Konšel Martin CZE063250 2 11 13 22 1 890
20. Přibyl Jan CZE064026 D Paďouři Liberec 1 7 8 8 1 840
21. Pour Filip CZE064024 D Paďouři Liberec 1 11 12 31 1 740
22. Bláha Matěj CZE061445 C Dream Bar 1 2 2 5 7 1 530
23. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 11 11 66 1 470
24. Chládek Tomáš CZE059014 Velký Třebešov 2 6 8 9 1 460
25. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 2 5 7 7 1 450
26. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 2 3 3 1 430
27. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 2 10 12 13 1 420
28. Sroka Maxim CZE062112 1 11 12 19 1 400
29. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 11 12 16 1 340
30. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 2 10 12 13 1 320
31. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 2 8 10 12 1 300
31. Fatka Tobiáš CZE065623 Ustí nad Labem 2 8 10 10 1 300
31. Polák Jakub CZE065783 Máslojedy 2 6 8 8 1 300
34. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 1 10 11 11 1 220
35. Nový Nikolas CZE053353 C DC Helou&Wen Praha 1 11 12 14 1 200
36. Erben František CZE065782 Máslojedy 2 3 5 5 1 170
37. Fleischmann Jiří CZE063253 2 7 9 11 1 150
38. Kavalík Pavel CZE065780 Máslojedy 2 4 6 6 1 100
39. Talavášek Filip CZE066465 Hradec Králové 1 3 4 4 1 040
40. Popelka Martin CZE063865 Nový Bor 2 2 4 6 1 000
41. Procházka Martin CZE064797 Pelhřimov 1 1 2 2 960
42. Krzák Radek CZE063252 2 7 9 10 950
43. Kroužek Tomáš CZE063514 Krč 11 11 25 810
44. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 1 11 12 16 780
45. Rada Alfréd CZE065558 Svatý Jan pod Skalou 1 1 1 750
46. Hartman Ondřej CZE065466 1 6 7 7 710
46. Trubač Filip CZE066026 Meziboří 1 8 9 9 710
46. Dvirnyk Arsen CZE062725 11 11 12 710
49. Tesař Jiří CZE066032 Zadní Zhořec 1 1 1 700
49. Neuman Luboš CZE066033 Nové Město na Moravě 1 1 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2020 09:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.2.2020 09:26:43