Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/93)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2024 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 93 | Turnajů: 249

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic21012746 600
2.Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava21012306 100
3.Rysiuk Hanna WRD078271Oděsa21012155 300
4.Giercuszkiewiczová Michaela CZE045242Havířov1010315 200
5.Jaroňová Kamila CZE062143DŘízci z Výškovic99134 950
6.Friesová Kristýna CZE079440Bruntál77124 750
7.Dobríková Eva CZE045825DŠK Ural Ostrava1010154 700
7.Dudková Jana CZE077879Sponzoři Ostrava1010134 700
9.Pohludková Klára CZE076486Hrabová1010304 500
10.Kolářová Miroslava CZE076978Frýdek-Místek1010154 400
11.Kachtíková Lucie CZE078584Frydek-Mistek88194 100
12.Zahorcova Tereza CZE079065Dlouhá Stráň 277143 850
12.Grajciarová Peterková Hana CZE069128Ostrava99183 850
14.Šimová Vlasta CZE071035DSportdarts Ostrava1010143 800
15.Kachtiková Vendula CZE079104Frydlant nad Ostravicí88153 700
15.Široká Zuzana CZE076583Palkovice1010153 700
17.Davidová Silvie CZE075972DKozel Klimkovice99173 450
18.Kelnarová Pavlína CZE078745Hájov1010193 400
19.Mikovčáková Kateřina CZE057005Frýdek-Místek88123 300
20.Kedžuchová Pavlína CZE070414Výškovice88113 200
21.Kopecká Edita CZE072390Ostrava99113 150
22.Santorisová Martina CZE063772DHero Ostrava99103 050
23.Machátová Tereza CZE079064Bruntál77142 850
24.Šnajdrová Renata CZE075344Blahutovice77112 750
25.Bisonová Žaneta CZE074350Ostrava8892 700
26.Bilicerová Aneta CZE077643Frýdek-Místek99112 650
27.Václavíková Lucie CZE065575Havířov88132 600
28.Václavíková Magda CZE079809Havířov77212 550
29.Pekariková Hana CZE071964DRytíři Ostrava88112 500
29.Švrlanská Markéta CZE077927Ostrava88102 500
31.Smekalova Hanka CZE079801Milotice nad opavou66132 300
31.Bahulova Květa CZE074508Havířov - Město88112 300
33.Pinkavová Lucie CZE079943Frýdek-Místek6682 000
34.Vanková Silvie 1991CZE075011DDC Esa Ostrava5571 950
34.Fikselová Markéta CZE077153DPivnice Základna Ostrava-Zábřeh5551 950
36.Radová Magdalena CZE079124Ostrava14581 900
37.Dulíková Soňa CZE072211Orlová5551 850
38.Michenková Eva CZE035734DŠipkaři Meteor Vratimov4441 800
39.Komenderová Tereza CZE079423Ostrava3341 750
40.Čanecká Lenka CZE065501Ostrava5551 450
41.Jiřiková Magdalena CZE075550Frydek Mistek4461 300
42.Bučková Jana CZE079290Havířov3331 250
42.Kudelová Libuše CZE048926DSokolíci Vřesina3331 250
44.Poláchová Tereza CZE072802DLuftwaffe Poruba3331 050
44.Molinová Andrea CZE072715DDC Jelen Kyjovice3331 050
44.Šteglíková Šárka CZE080694Havířov3331 050
47.Andersová Sára CZE072803DLuftwaffe Poruba2221 000
48.Šajnarová Petra CZE072810DLuftwaffe Poruba333950
48.Burdová Silvie CZE077580Ostrava333950
48.Kubíčková Alena CZE058896DUrba darts team Ostrava333950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 03:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 03:15:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement