Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/136)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 136 | Turnajů: 605

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov1121115397 940
2.Zajíc Jan CZE051481AMagistři Duo Most1121115697 340
3.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)1121115456 600
4.Tichý Václav CZE034332BMost1121115515 620
5.Hotový Miroslav CZE039380BVáclavák Černčice1121115345 080
6.Hampl Matěj CZE040080DHaFani Trutnov112913174 340
7.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1211141483 770
8.Hochman Martin CZE017231AHonzíkova cesta Brno117993 680
9.Prokýšek Karel CZE039674Praha1111114153 505
10.Poráň David CZE051226AŠK Modřice11112952 660
11.Turan Václav CZE040771BVP Evaň124772 450
11.Jirků Vojtěch CZE045313BDC Prima Česká Skalice12912122 450
13.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov111113192 340
14.Hauptman Marek CZE056217BŽalhostice11112361 950
15.Šín Jaroslav CZE056805CPrachatice21113421 810
16.Kunert Daniel CZE052470CŠAK. Jelita Opatov1111351 730
17.Brandejs Denis CZE046807BKZP Jablonec n/N.11112381 700
18.Hospodka Jakub CZE050492DHaFani Trutnov2810131 680
19.Vaněk Petr CZE037869BDarts Brothers Červený Kostelec1111561 650
20.Kolek Vít CZE046510BOhníč1111231 610
21.Skalník Jakub CZE054138DBrno111113181 400
22.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice1111241 270
23.Šámal David CZE052272Ostré hroty Svémyslice11112441 225
24.Drtil Pavel CZE053159BMiserich Zlaté Hory1111161 210
25.Holík Jiří CZE039173Úpice23551 170
26.Hais Petr CZE053352115771 160
27.Chudárek Michal CZE059525BZlín1111 050
28.Volf Martin CZE052822AKoclířov111111910
28.Branda Marek CZE059120DRebelové Dolní Přím111116910
30.Horčík Vojtěch CZE033730CHrozen Ploskovice1233850
31.Bartoň Ondřej CZE052402Nová Ves888780
32.Hoďák Tomáš CZE056558Liberec111161730
33.Šebek Jan CZE053139DMělník111115710
33.Heřmanský Jiří CZE051766DShadow Darts Pardubice111114710
35.Plch Matěj CZE057900DKobry Chornice101010700
36.Paulen Ivan CZE057814111132670
37.Whitehead Dominik CZE055901Charvatce111114650
38.Šafránek Dominik CZE052396Milenov111124630
38.Purket Jan CZE055565Brno111114630
40.Vrána Matěj CZE054468Hradec Králové666580
41.Tomas David CZE056618BParta HIC Dobřenice888520
42.Šindelář Martin CZE051693Loučovice999490
43.Dostálek Stanislav CZE050157101010460
44.Házi Milan CZE049429CRespekt Tábor111450
45.Býra Anton CZE053881DBakov nad Jizerou666440
46.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec444420
46.Malý Štěpán CZE056930DBrandýs nad Labem101010420
48.Miklas Matěj CZE058830BLeninovci Havířov777410
49.Fára Filip CZE053357Lety1122400
50.Stankov Patrik CZE052975BFrýdek-Místek555370
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 23:21:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement