Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/73)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 73 | Turnajů: 217

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 11 14 94 5 990
2. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 1 8 11 11 5 580
3. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 11 15 45 4 740
4. Rážová Leontýna CZE064443 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 11 15 22 4 660
5. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 11 15 22 4 600
6. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 11 15 54 4 580
7. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 11 15 22 4 460
8. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 2 11 14 25 3 540
9. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 1 2 11 14 25 2 840
10. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 11 15 22 2 740
11. Jírů Veronika CZE055325 B Milli a její tygři ČB 1 2 11 14 26 2 350
12. Chládková Eliška CZE059016 Velký Třebešov 2 5 7 7 1 170
13. Sudíková Jessica CZE062113 1 11 12 18 960
14. Jírová Luisa CZE065649 Hrádek nad Nisou 1 11 12 31 880
15. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 1 10 11 11 830
16. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 19 770
17. Charalambidu Simela CZE065945 Šumperk 10 10 10 760
18. Zoufalá Justýna CZE065561 Karlovy Vary 1 1 1 750
19. Bohmová Vanesa CZE065409 Ostrava 11 11 15 650
20. Matějčková Lucie CZE065694 Martiněves-Charvatce 11 11 19 570
21. Okrouhlíková Marie CZE057178 9 9 9 550
22. Tvrdíková Vendula CZE062710 1 2 3 3 530
23. Maříková Magdaléna CZE057366 6 6 6 480
24. Okrouhlíková Sára CZE057179 9 9 9 470
25. Chlebounová Natálie CZE060961 Lanškroun 4 4 4 460
26. Jandíková Natálie CZE060501 ŠK CHodský Šelmy 6 6 6 440
27. Messnerová Jana CZE063837 Praha 8 7 7 7 430
27. Vykysalá Nela CZE064166 Sedlec 11 11 17 430
29. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 1 1 2 2 400
29. Kecinová Magdalena CZE063894 Hradec Králové 1 1 2 2 400
31. Šmejcová Žaneta CZE064953 Havraň 4 4 4 380
32. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 1 2 3 3 350
33. Maříková Anežka CZE057365 6 6 6 320
33. Podzimková Jolana CZE065947 Opatov 6 6 6 320
35. Chlebounová Lucie CZE060960 Lanškroun 4 4 4 300
36. Březinová Markéta CZE057364 4 4 4 240
37. Kouřilová Markéta CZE063101 C Šipkaři Žulová 2 2 2 220
38. Kovačevičová Eva CZE066212 Lanškroun 4 4 4 200
39. Růžičková Lucie CZE063979 Újezd nad Lesy 5 5 5 190
40. Schettlová Adéla CZE064146 Most 4 4 4 160
40. Mikulíková Klára CZE065736 PRAHA 13 4 4 4 160
40. Velehradská Monika CZE066210 Litomyšl 4 4 4 160
43. Matošková Samanta CZE042428 Hradec Králové 3 3 3 150
44. Dvořáková Pavlína CZE064122 Hradec Králové 4 4 4 140
45. Zdychyncová Inka CZE066228 České Budějovice 3 3 3 110
46. Bečková Barbara CZE064200 Praha 9 2 2 2 100
46. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 2 2 2 100
48. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 3 3 3 90
48. Goldšmídová Tereza CZE063099 Vítězná 3 3 3 90
48. Kolářová Tereza CZE065530 Stračov 3 3 3 90
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2020 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.2.2020 09:05:02