Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/77)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 77 | Turnajů: 352

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice1121115326 230
2.Prášilová Tereza CZE047929Dušejov111113223 570
3.Bidlová Klára CZE052360CDašice11112173 140
4.Malinovská Markéta CZE032293BPohodáři Praha1111013132 755
5.Hanušová Andrea CZE050060BSharp Spikes Pardubice1258122 680
6.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň122562 490
7.Šimůnková Anna CZE049913Jihlava1116992 180
8.Pavlů Veronika CZE051987BPohodářky z Budvarky J. Hradec21113522 150
9.Granovová Eliška CZE054735CPohodářky z Budvarky J. Hradec21113672 110
10.Rychecká Julie CZE049501BDušejov111113292 045
11.Hochmanová Karolína CZE033782Brno11221 750
12.Andrasová Veronika CZE045234Praha113561 600
13.Szitaiová Denisa CZE048377CPijonýři Litvínov21113311 270
14.Langhansová Nikola CZE05815311112211 130
15.Koberová Aneta CZE052477CČeská Bříza11112161 115
16.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín11221 000
17.Mikundová Aneta CZE031797Trutnov2467920
18.Adámková Vanda CZE054583CŠK Záryby111128810
19.Rosecká Hana CZE056463Velká Losenice111116700
20.Pilátová Kristýna CZE056220CPraha 8111124690
21.Oudrnická Lucie CZE057725Dd´Arts Obědovice111118630
21.Novotná Zuzana CZE049993Pardubice111135630
23.Šálová Michaela CZE054408Brno111124570
23.Ungerová Kristýna CZE058822Titans Praha111116570
25.Vokounová Martina CZE055374Cowhand Dušníky111113530
26.Sušilová Michaela CZE056541Křenovice111113510
26.Trojáková Natálie CZE057914Benešov nad Černou111112510
28.Kovárnická Veronika CZE056069111118470
29.Vokálová Lucie CZE056788111117430
30.Kaplanová Denisa CZE053363Lety1122380
31.Chmelová Jaroslava CZE058816DOstrov999370
31.Svobodová Eliška CZE057102Trutnov1233370
33.Břeňová Veronika CZE055797Havlíčkův Brod111350
34.Lejsková Adéla CZE042702Trutnov1122320
35.Neužilová Jana CZE053346Praha 9666300
35.Doleželová Alena CZE059292DZTP Kupé Brno888300
37.Rubanová Eliška CZE056169666280
37.Hrušková Kateřina CZE058125666280
37.Špačková Hana CZE058283Třebíč666280
40.Novotná Lenka CZE054265DSedliště666260
41.Corvínová Sára CZE056509Távčice111250
41.Juhaszová Tereza CZE056510Trávčice111250
43.Dörrerová Markéta CZE059323BEx na Ex444240
44.Leváková Klára CZE054066Stod555230
45.Tancošová Štěpánka CZE053580BGrófky Dubičné444220
46.Ungermannová Lenka CZE050586CPacov333170
46.Paterová Lucie CZE037289DČeská Skalice333170
46.Šimková Dominika CZE059559DRakeťáci Hradec Králové333170
49.Svobodová Petra CZE052902Černošín222160
50.Khunová Andrea CZE059274333150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 23.10.2020 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 02:38:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement