Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/506)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 506 | Turnajů: 315

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kocánová Lucie CZE060456CDream Bar Jirkov131554 820
Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov
2.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most13443 750
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
3.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina111333 520
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
4.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary13443 250
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha347183 230
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
6.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary1348122 890
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
7.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové12332 800
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
8.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov3332 750
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
9.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov131552 700
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
10.Rosíková Alena CZE031703CHorny Darts Lipník13442 550
Vranková Julie CZE062101CHorny Darts Lipník
11.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic347112 470
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
12.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby132662 410
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
13.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava347102 390
Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava
14.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice111332 260
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
15.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov3332 250
Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
15.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín13462 250
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
17.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou32552 210
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
18.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko12332 200
Abrahámková Petra CZE019030AStavba Brno
19.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo11222 150
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
20.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov122552 060
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
21.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II13492 050
Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
22.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha347351 950
Vlachopulosová Daniela CZE032509ŠK AJETO Praha
23.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)32551 910
Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
24.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín3331 850
Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
24.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov3331 850
Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava
26.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1111 700
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
26.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most2221 700
Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec
28.Vágnerová Alena CZE051526BGumítci Pardubice33661 640
Novotná Jiřina CZE049730BHornets Darts Pardubice
29.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha24671 560
Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha
29.Nejedlá Hana CZE037495BDC Fontána Praha33671 560
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
31.Dubcová Lucie CZE060232CNetovka Deers Semily3331 550
Samlerová Michaela CZE048405BDragonflies Liberec
32.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň21331 530
Solnařová Martina CZE036655BBest of Litoměřice
33.Jandíková Kateřina CZE055042BŠK Štiky Domažlice31441 480
Jandíková Natálie CZE060501ŠK Štiky Domažlice
34.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014BPiráti z Ruprechtic3331 450
Šikolová Šárka CZE055144AGripeni Liberec
34.Marková Tereza CZE000613CSuper Ženy České Budějovice3331 450
Staňková Michaela CZE054825BSousedky České Budějovice
36.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice21331 430
Kroupová Martina CZE000184BKočky do Švejka Č.Budějovice
37.Semencová Jana CZE026980BPijonýři Litvínov2221 400
Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří
38.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha21331 350
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
39.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha113561 300
Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
40.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava24661 280
Doležalová Andrea CZE031352COstrava
40.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov31441 280
Lacinová Dagmar CZE009006CSporťáci s.r.o. Jirkov
42.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov246101 260
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
43.Lišková Lucie CZE056755DU Šlenců3331 250
Masopustová Jana CZE039221CU Šlenců
43.Štýbnarová Monika CZE062085BRebel Olomouc3331 250
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
43.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice21331 250
Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
46.Kadeřábková Irena CZE058853CRafani Olbramovice2221 200
Petrová Marie CZE048906CRafani Olbramovice
46.Patakiová Milena CZE000102BMilli a její tygři ČB2221 200
Květenská Ivana CZE000481BDC Slávie Větřní
48.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha11221 160
Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha
49.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové11221 150
Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové
49.Malošíková Pavlína CZE057035Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč3331 150
Štýbnarová Monika CZE062085BRebel Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 23:13:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement