Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/370)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 370 | Turnajů: 219

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha347163 210
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
2.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín3331 850
Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
2.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov3331 850
Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava
4.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic23561 810
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov2221 800
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
6.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín3341 750
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
7.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou22441 660
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
8.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava23551 650
Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava
8.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov21331 650
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
10.Kocánová Lucie CZE060456CDream Bar Jirkov2221 600
Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov
10.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary2221 600
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
10.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov2221 600
Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
13.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary24671 440
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
14.Semencová Jana CZE026980BPijonýři Litvínov2221 400
Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří
15.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby21331 390
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
16.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha21331 350
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
17.Štýbnarová Monika CZE062085BRebel Olomouc3331 250
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
17.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice21331 250
Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
19.Kadeřábková Irena CZE058853CRafani Olbramovice2221 200
Petrová Marie CZE048906CRafani Olbramovice
19.Marková Tereza CZE000613CSuper Ženy České Budějovice2221 200
Staňková Michaela CZE054825BSousedky České Budějovice
21.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)21331 150
Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
22.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha246221 140
Vlachopulosová Daniela CZE032509ŠK AJETO Praha
23.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II2261 100
Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
23.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most2221 100
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
23.Dubcová Lucie CZE060232CNetovka Deers Semily2221 100
Samlerová Michaela CZE048405BDragonflies Liberec
23.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014BPiráti z Ruprechtic2221 100
Šikolová Šárka CZE055144AGripeni Liberec
27.Vágnerová Alena CZE051526BGumítci Pardubice22441 020
Novotná Jiřina CZE049730BHornets Darts Pardubice
27.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha11221 020
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
29.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha2221 000
Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
29.Jandíková Kateřina CZE055042BŠK Štiky Domažlice2221 000
Jandíková Natálie CZE060501ŠK Štiky Domažlice
29.Trmalová Marcela CZE0592112221 000
Sláviková Mária CZE052254Strančice
32.Nejedlá Hana CZE037495BDC Fontána Praha2244980
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
33.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina111950
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
34.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha2244940
Venturová Karolína CZE028028DPraha 3
35.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava2133930
Doležalová Andrea CZE031352COstrava
36.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha1123920
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
37.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko222900
Abrahámková Petra CZE019030AStavba Brno
37.Rosíková Alena CZE031703CHorny Darts Lipník222900
Vranková Julie CZE062101CHorny Darts Lipník
37.Vaculová Lenka CZE000193CDevils Darts Řideč222900
Kyselá Zdena ml. CZE039512DŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč
37.Lišková Lucie CZE056755DU Šlenců222900
Masopustová Jana CZE039221CU Šlenců
37.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov222900
Kounovská Veronika CZE064038Dcz Kahan Vintířov
42.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště2355870
Malíková Naděžda CZE046859BŠK Frýdek
43.Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha1122860
Komyšáková Iveta CZE037804BBez názvu Praha
44.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli111850
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
44.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most111850
Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec
44.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice111850
Zoubková Hlinková Lucie CZE038179Kaznějov
44.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha111850
Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
48.Obručová Kateřina CZE020665Praha 4 1122840
Venturová Karolína CZE028028DPraha 3
49.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov1456810
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
50.Labantová Radka CZE040489Titans Praha223800
Messnerová Marta CZE057440DC Los Číčos Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 20.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 20.1.2021 13:14:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement