Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/696)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 696 | Turnajů: 410

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 2 1 2 5 5 11 700
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 1 4 1 8 9 10 430
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
3. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 2 4 4 10 23 8 580
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
4. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 1 4 1 6 6 7 260
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
5. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 2 1 3 1 7 7 6 820
Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
6. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 1 4 7 11 6 700
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
7. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 1 3 5 5 6 400
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
8. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 1 4 5 6 6 150
Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar
9. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 2 4 2 8 15 6 040
Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
10. Moravcová Jana CZE048433 B Průšvih Karlovy Vary 2 1 1 4 4 5 900
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
11. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 1 4 1 8 9 5 870
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
11. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 4 4 9 13 5 870
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
13. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 1 4 6 8 5 850
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
14. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 2 1 3 4 10 18 5 630
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
15. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 1 1 4 6 7 5 550
Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové
16. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 3 4 4 5 400
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
17. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 2 1 4 3 10 10 5 310
Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
18. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic 1 1 4 4 10 16 5 110
Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovic
19. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 1 2 2 4 850
Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
20. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 2 1 4 4 11 11 4 760
Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
21. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 3 2 7 7 4 720
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
22. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 4 4 4 550
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
23. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 4 350
Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Jindřichův Hradec
24. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 1 4 1 6 7 4 200
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
25. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 1 2 4 4 4 050
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
26. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 4 2 8 8 3 990
Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
27. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc 1 4 1 6 7 3 930
Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov
28. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 3 4 4 3 900
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
29. Liptáková Lenka CZE000887 A Brno 1 2 3 3 3 650
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
29. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 2 2 3 650
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
31. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 2 2 3 300
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
31. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 4 4 4 3 300
Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec
31. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 4 6 7 3 300
Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
34. Nasková Dagmar CZE000326 B Klub 44 Liberec 1 1 2 2 3 250
Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
35. Slezáková Iva CZE033591 A DC Sharks Hradec Králové 1 1 2 2 3 200
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
36. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 3 150
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
37. Marková Tereza CZE000613 C Angry Girls Větřní 1 3 1 5 5 3 140
Staňková Michaela CZE054825 C Sousedky České Budějovice
38. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 4 3 7 9 3 130
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
39. Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice 1 4 1 6 7 3 070
Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany
40. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 1 2 3 3 3 050
Valchářová Kateřina CZE021563 Tsunami Vsetín
41. Michálková Michaela CZE052185 C Bastards DC Praha 1 2 1 4 5 2 980
Vokřálová Petra CZE048805 C Bastards DC Praha
42. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava 4 4 8 13 2 880
Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava
43. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 3 1 5 5 2 850
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
43. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 3 4 5 2 850
Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň
45. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 4 9 61 2 830
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
46. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 4 6 6 2 800
Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha
46. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 2 4 6 2 800
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
48. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 1 2 2 2 750
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
49. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 3 3 2 740
Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
50. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 1 1 3 3 2 720
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 15:24:06