Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/763)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 763 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha134412 650
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina1348912 550
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
3.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha134191111 300
Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
4.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha1348810 150
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít1231779 350
Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko132669 350
Sedláčková Jana CZE047936Brno
7.Hergetová Monika CZE031649Praha 4124411139 270
Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
8.Vojtková Blanka CZE000027Želešice122559 250
Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice134210108 970
Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
10.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov134412198 170
Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
11.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec134210117 270
Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
12.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín134897 050
Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
13.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)12429126 750
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
14.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les121446 700
Dvořáková Šárka 1986CZE020882Jindřichův Hradec
15.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134886 550
Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
15.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod122566 550
Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
17.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha124411116 430
Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
18.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov134311135 900
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
19.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín321665 710
Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
20.Přidalová Šárka CZE056054Žulová13445 650
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
21.Horáčková Irena CZE033864BU Péci Jablonec nad Nisou134895 550
Schmidtová Jana 1971CZE011313Kokonín
22.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina13419105 400
Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
23.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice32555 300
Javorková Petra CZE039499CDC Motorfans Č. Budějovice
24.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín13419135 280
Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
25.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348135 150
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
26.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Evaň241784 730
Solnařová Martina CZE036655ABest of Litoměřice
27.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha24410154 480
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
28.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)111334 400
Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
29.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most141664 370
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
30.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary133784 200
Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
31.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov12333 950
Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
32.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica3333 900
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
33.Hevkánová Věra CZE026781Chodov1449113 880
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
34.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec114663 850
Schmidtová Jana 1992CZE045443CU Péci Jablonec nad Nisou
35.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha1449423 800
Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
36.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít1449123 720
Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
37.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov13443 650
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
38.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové42663 460
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
39.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary14563 400
Bučková Kateřina CZE047308CHrušky Litvínov
39.Pilnáčková Kateřina CZE039323BStrawberry Žatec4453 400
Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
41.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice33663 350
Pelantová Nikol CZE039656CVSB Bolevec Plzeň
42.Jurigová Pavla CZE054878Otrokovice13443 250
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
43.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha1348133 230
Rozkovcová Lucie CZE052579DC Los Číčos Praha
44.Samlerová Michaela CZE048405Liberec22443 200
Matiášková Lenka CZE003508Nový Bor
45.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary4443 100
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
46.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň12333 000
Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
47.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha448332 960
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
48.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 111332 900
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
48.Szitaiová Táňa st. CZE002954Lom 4442 900
Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov
50.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 13452 850
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 04:29:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement