Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/381)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 381 | Turnajů: 820

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 74047555 200
2.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno274049564 520
3.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč34043453 390
4.Pátek Jaroslav CZE000158Brno 342431313 320
5.Knotek Petr CZE070431Zálesáci44044463 260
6.Charvát Petr CZE065402DDC Poškoláci Valchov24042423 190
7.Přichystal Marek CZE028464Brno53540403 090
8.Jarolímek Lukáš CZE071939Zálesáci33538383 080
9.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno343542422 840
10.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno54045692 780
11.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy54045452 750
12.Šeregely Roman CZE001239Brno74047692 720
13.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy53641412 390
14.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko32629292 300
15.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč34043532 260
16.Novotný Lukáš CZE075812DDC Triple X Letovice22325252 200
17.Říčan Vítězslav CZE066119Topas Club Brno133438382 160
18.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno122225252 130
19.Kůst Filip CZE063064Brno124043492 120
20.Réda Martin CZE000437Adamov 21921212 030
20.Kubíček František CZE075922DTopas Club Brno143035352 030
22.Rambousek Martin CZE067311Zálesáci23436362 000
23.Pacal Aleš CZE070822DC Zmije Třebíč22527271 960
23.Hrubý Martin CZE065810DC Bejvávalo U Kolečka53035351 960
23.Lehotsky Juraj WRD076026DDC Šipky Sloup32831311 960
26.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno331824241 940
27.Červinka Jiří 2007CZE075918DC Chvalkovice11819191 930
28.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno22931311 860
29.Poláček Lukáš CZE053203Brno32629291 780
30.Hroz Vladimír CZE062720DDC Mojitos Brno22224241 730
31.Kuchařík Bohuslav CZE042729DDC Triple X Letovice22022221 720
32.Bukáček Marek CZE060352Blansko22931311 710
33.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno143237371 690
34.Holinka Petr CZE042924DTricksters Brno21921211 640
35.Peterka Radek CZE042791DDC Újezd u Brna22325251 630
35.Strachoň Štěpán CZE049103DDC Šipky Sloup12526261 630
37.Wujčík Martin CZE046748DStrmeň Kohoutovice23032321 620
38.Častulík Vlastimil CZE027241DC Chvalkovice11819191 570
38.Cuták David CZE076172Ferrari bar Kyjov22426261 570
40.Dlouhý Lukáš CZE077123DC Újezd u Brna41923231 420
41.Urbánek Pavel CZE078164Brno22224241 380
41.Machota Jan CZE061658DDC Mojitos Brno11415151 380
43.Pipek Libor CZE006489Brno 21517171 350
44.Dobeš Martin CZE078807Letovice22325251 330
45.Machota Milan 1964CZE023090DDC Mojitos Brno22123231 320
46.Liška Milan CZE060713Brno22123231 290
47.Zábranský Milan CZE055212Brno23335351 280
47.Hasoň Jiří CZE050729DDC Šipky Sloup12223231 280
49.Gruber Roman CZE000710Brno 21214141 240
49.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice22224241 240
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 22:40:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement