Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/85)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2021/2022 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 85 | Turnajů: 490

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky184049704 410
2.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci154046584 230
3.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany44044594 150
4.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic43842423 570
5.Bezůšek Pavel CZE000499BŠilingrák Team Brno233843433 390
6.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci43741413 180
7.Suchý Roman CZE032109BSiga43943432 950
8.Daška Pavel CZE001049BSiga52631312 830
9.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci143136362 810
10.Wujčík Martin CZE046748BStrmeň Kohoutovice44044442 750
11.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka83341422 550
12.Vacek Václav CZE064736BCentrála Kameničky132731312 440
13.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno32528282 180
14.Tashkov Christo CZE069846BStrmeň Kohoutovice42630302 170
15.Chválek Ladislav 1980CZE012512BRozruch Beerhouse Brno332228282 010
16.Zahradník Jan CZE005636BSiga12829291 880
17.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka12829291 830
17.Němec Jiří CZE006402BZálesáci32528281 830
19.Oprchal Oldřich CZE007407BPPaO - Tuřany21921211 550
20.Tlamka Jiří CZE035245BSiga32528281 540
21.Pokorný Michal CZE006413BStrmeň Kohoutovice12021211 470
22.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka12324241 390
23.Chválek Ladislav 2003CZE069022BRozruch Beerhouse Brno22123231 310
24.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci2626261 070
25.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany11718181 060
26.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany11718181 000
27.Richtr Pavel CZE006558BPPaO - Tuřany1161717970
27.Hynšt Vítězslav CZE005373BŠK Paleta Vyškov1151616970
29.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno2161818940
30.Reml Petr CZE046736BRumoví pralinky191010860
31.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky101010790
32.Vylášek František CZE006382BRumoví pralinky191010760
33.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko1151616740
34.Dočkal Luděk CZE040410BDC Angry Birds Osmička Brno151515700
35.Formánek Martin CZE058662BŠK Paleta Vyškov1677660
36.Čvančara Jiří CZE003577BClub 2V Vyškov999580
37.Kadaník Jakub CZE038336BDC Angry Birds Osmička Brno1788570
38.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble Ivanovice na Hané1455560
39.Krška Jan CZE068459BPsí Vojáci Bučovice1677530
40.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno1111212520
41.Štěrba Jiří CZE065869BDouble-Trouble Ivanovice na Hané555430
42.Vlach Patrik CZE037496BTricksters Brno666410
43.Krčál Aleš CZE039338BRumoví pralinky1344390
44.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka777360
45.Dub Viktor CZE022135BZálesáci1455330
46.Bahula Jan CZE001142BSiga1233320
47.Linhart Jaroslav CZE029725BEx na Ex1233310
48.Volanka Alois CZE028528BŠK Paleta Vyškov333300
48.Slavíček Michal CZE055502BZámečtí páni z Rebešovic1455300
50.Stano Tomáš CZE049030BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou666290
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 14:17:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement