Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4996)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Dvojic: 4996 | Turnajů: 1121

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha2439119 800
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha2428159 480
Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
3.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor2349148 720
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
4.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov24668 290
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)24668 140
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
6.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov2349137 545
Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
7.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov24677 240
Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
8.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod24410106 925
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most143885 940
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
10.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov24665 890
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
11.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha24410355 765
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
12.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)211445 750
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov1348135 700
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
14.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1449125 405
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
15.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov2248155 330
Klemera Petr CZE031296AFedor Sokolov
16.Nerušil Marek CZE059026AKorunky Kolín2349375 270
Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
17.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov241774 980
Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
18.Jandík Vladimír CZE057511AŠK Posterguys OKO Plzeň24664 725
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
19.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha134894 540
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
20.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou44884 420
Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
21.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc23554 025
Tomík Marek CZE060482AHelios Olomouc
22.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou448103 960
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
23.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily13443 940
Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
24.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha1348153 920
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
25.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar12333 890
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
26.Pokorný David 1986CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov13443 790
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
27.Babuka Lukáš CZE030381AGoldstar Nové Město pod Smrkem34793 610
Vondrák Petr CZE046414AGoldstar Nové Město pod Smrkem
28.Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice43773 390
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
29.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice347153 270
Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
30.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice42663 260
Smolka Miroslav CZE000587AU Havlů pension Třebenice
31.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha13443 200
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
32.Žoha Michal CZE055450BŠK Kyklop Praha347123 190
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
33.Šlambor Zdeněk CZE052010ALucky Panthers Liberec43773 090
Adam Marcel CZE048403AExcalibur Liberec
34.Polka Martin CZE058505AGoldstar Nové Město pod Smrkem41553 070
Gaži Martin CZE049428AGoldstar Nové Město pod Smrkem
34.Ráž Marek CZE054589ADEXTEROUS Krásný Les32573 070
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
36.Hofman Martin CZE006587DDoubleTrouble Hradec Králové134892 990
Hofman Petr CZE050491DDoubleTrouble Hradec Králové
37.Příhoda František 1966CZE000457AManíci Frýdek-Místek123662 885
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
38.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les33662 880
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
39.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice448202 820
Bubaň Pavel CZE011871AVo tečku Vítězná
40.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice13442 800
Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
40.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov4442 800
Čapek Jan CZE000406AŠipkový spolek Žatec
40.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar1112 800
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
43.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim22452 785
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
44.Benkovský Luboš CZE051782ATrabanti České Budějovice1348122 760
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
45.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice21332 740
Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
46.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov12332 725
Tunkiv Štěpán CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
47.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy123662 675
Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
48.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno12332 670
Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
48.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov1247112 670
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
50.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno32552 650
Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.7.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.7.2022 13:45:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement