Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4903)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Dvojic: 4903 | Turnajů: 1247

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 2 4 7 9 13 950
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 2 4 2 9 10 11 350
Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
3. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 2 4 7 7 10 550
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
4. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 1 8 12 10 520
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 10 350
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
6. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 2 1 6 6 9 100
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
7. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 3 4 9 9 9 080
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
8. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 7 8 8 850
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
8. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 2 4 7 8 8 850
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
10. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 2 4 4 8 750
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
11. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava 1 2 4 4 11 15 8 710
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
12. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice 1 2 4 3 10 11 8 640
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
13. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 2 4 3 10 11 8 580
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
14. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 2 4 4 11 16 7 830
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
15. Pokorný David 1986 CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 2 4 7 11 7 750
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
16. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 2 4 7 8 7 550
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
17. Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové 1 1 4 1 7 7 7 520
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
18. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 1 1 4 6 7 7 450
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Ložisková mafie Pšov
19. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 2 4 4 10 14 7 120
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
20. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 3 1 5 5 6 640
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
21. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 1 2 3 1 7 7 6 610
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
22. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim 1 1 3 5 6 6 600
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
23. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 1 1 2 1 5 5 6 460
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
24. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 2 3 5 5 6 350
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
25. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 2 3 2 8 8 6 320
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
26. Svoboda Miroslav 1977 CZE011392 A Scorpions Plzeň 1 2 2 5 5 6 250
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
27. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 2 4 2 9 11 6 050
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
28. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 1 3 4 8 10 5 730
Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
29. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 2 4 4 5 650
Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
30. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 1 4 1 7 7 5 460
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
31. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 1 2 3 3 5 250
Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
32. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 1 4 6 6 5 050
Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
32. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 2 4 4 5 050
Novotný Filip 1971 CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
34. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 2 4 6 7 5 000
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
34. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 3 3 7 7 5 000
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
36. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 4 950
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
37. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 3 10 11 4 740
Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
38. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 4 4 9 33 4 720
Černý Milan 1981 CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
39. Houdek Tomáš 2003 CZE058857 A Olympia Tábor 1 3 1 5 5 4 520
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
40. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 2 3 3 4 350
Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
41. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou 4 4 8 10 4 280
Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
42. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 1 3 4 8 10 4 110
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
43. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 2 4 6 7 4 100
Pátek Jaroslav CZE000158 C BraStr Kohoutovice
43. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice 4 4 4 4 100
Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
45. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov 4 1 5 6 4 090
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
46. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň 4 1 5 5 4 070
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
47. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 4 4 8 20 4 060
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice
48. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina 1 1 2 4 4 4 050
Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
49. Bauer Pavel CZE061707 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 3 5 5 4 000
Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
50. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 4 1 5 5 3 930
Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 08:43:31