Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/701)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 701 | Turnajů: 2251

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 42 42 42 42
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 37 37 37 37
3. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 35 35 35 35
4. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 31 31 31 31
5. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 29 29 29 29
6. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 28 28 28 28
7. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les 27 27 27 27
8. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava 26 26 26 26
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 25 25 25 25
10. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 20 20 20 20
11. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 19 19 19 19
12. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV 18 18 18 18
12. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 18 18 18 18
14. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 17 17 17 17
14. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 17 17 17 17
14. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 17 17 17 17
14. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 17 17 17 17
18. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 16 16 16 16
19. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 15 15 15 15
19. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 15 15 15 15
19. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK 15 15 15 15
19. Bruská Iveta CZE002191 The Best Of Nové Město p/S. 15 15 15 15
19. Roháčková Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 15 15 15 15
19. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 15 15 15 15
25. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 14 14 14 14
25. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 14 14 14 14
25. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 14 14 14 14
28. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 13 13 13 13
28. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 13 13 13 13
28. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 13 13 13 13
31. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 12 12 12 12
31. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 12 12 12 12
31. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 12 12 12 12
31. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 12 12 12 12
31. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov 12 12 12 12
36. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 11 11 11 11
36. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 11 11 11 11
36. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 11 11 11 11
36. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 11 11 11 11
36. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 11 11 11 11
41. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek 10 10 10 10
41. Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň 10 10 10 10
41. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov 10 10 10 10
41. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 10 10 10 10
41. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 10 10 10 10
41. Trojáček Jaroslav CZE000256 A DC Dřeváci Strakonice 10 10 10 10
41. Šauerová Pavla CZE000506 B Bílina 10 10 10 10
41. Konopásková Petra CZE007989 C Písek 10 10 10 10
49. Turinský Petr CZE000050 České Budějovice 9 9 9 9
49. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 9 9 9 9
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 20:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 20:09:36