Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/683)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 683 | Turnajů: 2173

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 40 40 40 40
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 37 37 37 37
3. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 34 34 34 34
4. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 31 31 31 31
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 28 28 28 28
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 28 28 28 28
7. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 27 27 27 27
8. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 25 25 25 25
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 24 24 24 24
10. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 20 20 20 20
11. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 19 19 19 19
12. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 18 18 18 18
12. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 18 18 18 18
14. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 17 17 17 17
14. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 17 17 17 17
16. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 16 16 16 16
16. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 16 16 16 16
18. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 15 15 15 15
18. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 15 15 15 15
18. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 15 15 15 15
18. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 15 15 15 15
18. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 15 15 15 15
23. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 14 14 14 14
23. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 14 14 14 14
23. Radová Karla CZE000873 A Oceloti Most 14 14 14 14
26. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 13 13 13 13
26. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 13 13 13 13
26. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 13 13 13 13
26. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 13 13 13 13
30. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 12 12 12 12
30. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 12 12 12 12
32. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 11 11 11 11
32. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 11 11 11 11
32. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 11 11 11 11
32. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 11 11 11 11
32. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 11 11 11 11
32. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 11 11 11 11
32. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 11 11 11 11
32. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 11 11 11 11
40. Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň 10 10 10 10
40. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 10 10 10 10
40. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek 10 10 10 10
40. Šauerová Pavla CZE000506 B Bílina 10 10 10 10
40. Trojáček Jaroslav CZE000256 A DC Dřeváci Strakonice 10 10 10 10
40. Konopásková Petra CZE007989 C Školáci Tipáč Písek 10 10 10 10
46. Turinský Petr CZE000050 České Budějovice 9 9 9 9
46. Kvasničková Petra CZE007999 Beluša 9 9 9 9
46. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 9 9 9 9
46. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové 9 9 9 9
46. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 9 9 9 9
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 15:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 15:47:59