Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4725)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4725 | Turnajů: 1098

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl1348915 550
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
2.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové1343111214 660
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Jarolímek Josef CZE039490AČeské Budějovice13419913 040
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
4.Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice1343111212 360
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
5.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové13481011 850
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
6.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1342101111 750
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
7.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek12471011 550
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
8.Doležal Michal 1982CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové1342101511 270
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar12471010 950
Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
10.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)1247910 850
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
11.Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim1344122410 830
Hradský Pavel CZE000493ASgt. Pepik's Band Praha
12.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim1348810 550
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
12.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)123310 550
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
14.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov1348910 350
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
15.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar1247710 150
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
16.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň13419109 760
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň134210119 730
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
18.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov134412179 590
Veselý Roman 1972CZE022338BBingo Bohumín
19.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod134412139 350
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
20.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň134210119 150
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
21.Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava134412189 010
Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
22.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov123669 000
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
23.Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha134412268 670
Černý Milan CZE015453ASgt. Pepik's Band Praha
24.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar123668 400
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
25.Král Marek CZE053282ABrno123678 300
Procházka Michal 1977CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
26.Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov132667 550
Beňka Martin CZE008103AFofr Duchcov
27.Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice1222777 430
Trnka Jiří 1982CZE032649AAC Star-Arena Chodov
28.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov231667 220
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
29.Buček Pavel CZE049193AOutsiders Vsetín133797 200
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
30.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most11439107 080
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
31.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice134896 850
Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
32.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.1223886 640
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov112446 550
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Šebek Ladislav CZE000109AKladno134896 550
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
35.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha123676 400
Dostálek Stanislav 1965CZE008327AZákeřňáci DC Praha
36.Kokeš Václav CZE017617BHrobaři Charvatce24410156 380
Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce
37.Pidima Petr CZE010151AU Ajšíra Studnice1133886 310
Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
38.Šťastný Jan CZE045954APaper Club Cheb24676 300
Maciarz Karel CZE045916Cheb
39.Benda Lukáš 1992CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1241896 260
Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
40.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice24666 200
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
41.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor12336 150
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
42.Stárek Stanislav CZE050905BZelená Laguna DC Stránčice24410316 020
Procházka Jaroslav 1965CZE000025BZelená Laguna DC Stránčice
43.Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov141665 970
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
44.Šinfelt Jiří CZE000172ARed Hornets Litoměřice11439105 940
Zábranský Simon CZE011623ARed Hornets Litoměřice
45.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica2225 800
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
46.Lukavský Martin CZE000688BNepřátelé bobří hráze Praha132665 650
Čipera Radek CZE034376BNepřátelé bobří hráze Praha
47.Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty142775 370
Rámeš Roman CZE007730AProfi Tytan Písty
48.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor11225 250
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
49.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1141775 120
Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
50.Trachta Jiří CZE001139BMrška od Koníka Č. Budějovice14555 100
Ševčík Radovan CZE000675BČeské Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 22.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 01:41:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement