Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Nominace BDC ženy kat. A & B

Pracovní | Jednotlivci ženy | Hráček: 51 | Turnajů: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín010
1.Tymráková Petra CZE059915BPekárna Bar Trávníky010
1.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.010
1.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava010
1.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava010
1.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov010
1.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov010
1.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov010
1.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary010
1.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice010
1.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň010
1.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem010
1.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice010
1.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice010
1.Lencová Ludmila CZE057518ARychlá rota Pištín010
1.Vrzalová Eliška CZE059389BSatanova legie České Budějovice010
1.Křepelková Simona CZE048773BDříteň010
1.Hockicková Martina CZE070657BŠuměnky Horní Planá010
1.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek010
1.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov010
1.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov010
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové010
1.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové010
1.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc010
1.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov010
1.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice010
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno010
1.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno010
1.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno010
1.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava010
1.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic010
1.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic010
1.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec010
1.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou010
1.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou010
1.Hanušová Dagmar CZE071341BKlub 44 Liberec010
1.Kulasová Zuzana CZE003493BAsterix Nový Bor010
1.Pekařová Jana CZE055120BČeští lvi Mimoň010
1.Radová Karla CZE000873AMostecký Most010
1.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov010
1.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín010
1.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha010
1.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha010
1.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha010
1.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha010
1.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha010
1.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec010
1.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha010
1.Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha010
1.Kopálková Zdeňka CZE050024BBílá Hora Praha010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 03:56:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement