Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
Nominace BDC ženy kat. C & D+

Pracovní | Jednotlivci ženy | Hráček: 76 | Turnajů: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Zabranská Anna CZE068413CVsetín010
1.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim010
1.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov010
1.Benediktová Tatiana CZE071418DDC Žíla Chodov010
1.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň010
1.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava010
1.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický010
1.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň010
1.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň010
1.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice010
1.Matějková Anna CZE069524CJiskra Jindřichův Hradec010
1.Slípková Renata CZE075331České Budějovice010
1.Zelníčková Kristýna CZE068662Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice010
1.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 010
1.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka010
1.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice010
1.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov010
1.Kordová Romana CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice010
1.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov010
1.Mannová Alena CZE053232CÚpice010
1.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice010
1.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové010
1.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové010
1.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov010
1.Novotná Kateřina CZE060496Brno010
1.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno010
1.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice010
1.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno010
1.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna010
1.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic010
1.Mendlíková Petra CZE073956CL.R. Dukan Havířov010
1.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová010
1.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová010
1.Stadtherrová Radka CZE078462CMajáček Karviná010
1.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová010
1.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava010
1.Tyrlíková Veronika CZE074569CL.R. Dukan Havířov010
1.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic010
1.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice010
1.Samlerová Michaela CZE048405Liberec010
1.Václavíková Milena CZE021706Vsetín 010
1.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk010
1.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka010
1.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec010
1.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec010
1.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf010
1.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka010
1.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec010
1.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka010
1.Vildová Radka CZE067751DGripeni Liberec010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 14:49:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement