Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 65 | Turnajů: 92

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice4444
2.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko3333
2.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem3333
2.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno3333
2.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les3333
2.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice3333
7.Miklas David CZE000032ADC Dřeváci Strakonice2222
7.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky 2222
7.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů2222
7.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha2222
7.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít2222
7.Kvasničková Petra WRD007999Beluša2222
7.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli2222
7.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov2222
7.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov2222
7.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice2222
7.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl2222
7.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov2222
7.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha2222
7.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov2222
21.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1111
21.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno1111
21.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar1111
21.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor1111
21.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1111
21.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov1111
21.Koyšová Klára CZE041289CDC Los Číčos Praha1111
21.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)1111
21.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové1111
21.Nedvědová Drahomíra CZE000654Netolice1111
21.Navrátil Miloslav CZE000103Sepekov1111
21.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1111
21.Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice1111
21.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 1111
21.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha1111
21.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)1111
21.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov1111
21.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava1111
21.Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar1111
21.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov1111
21.Bali Ondřej CZE000454BRůžek team J. Hradec1111
21.Danda Jiří CZE000196Litoměřice1111
21.Trojáček Jaroslav CZE000256ADC Dřeváci Strakonice1111
21.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov1111
21.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno1111
21.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica1111
21.Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan1111
21.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov1111
21.Kaňovská Jana CZE000107Zlín1111
21.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice1111
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.2.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.2.2021 20:50:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement