Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 64 | Turnajů: 90

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 4
2. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 3
2. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 3 3 3 3
2. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 3 3 3 3
2. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 3 3 3
2. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 3 3 3 3
7. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
7. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
7. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 2 2 2
7. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 2 2 2
7. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
7. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 2
7. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů 2 2 2 2
7. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 2 2 2 2
7. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 2 2 2 2
7. Kvasničková Petra CZE007999 Beluša 2 2 2 2
7. Šroubek Pavel CZE000047 A Kaspec Libina 2 2 2 2
7. Miklas David CZE000032 A DC Dřeváci Strakonice 2 2 2 2
7. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
20. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 1 1 1 1
20. Nedvědová Drahomíra CZE000654 Kosatky České Budějovice 1 1 1 1
20. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov 1 1 1 1
20. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1
20. Rýpar Martin CZE000030 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
20. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1
20. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
20. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 1 1 1 1
20. Schneider Petr CZE006860 A Dream team Ostrava 1 1 1 1
20. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 1 1 1 1
20. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
20. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 1
20. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 1
20. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 1 1 1 1
20. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 1 1 1 1
20. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 1 1 1 1
20. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín 1 1 1 1
20. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 1
20. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
20. Dominik Roman CZE025622 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1
20. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1
20. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
20. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1
20. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
20. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha 1 1 1 1
20. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1
20. Bali Ondřej CZE000454 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 1 1 1 1
20. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 1
20. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1
20. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 1
20. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 15:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 15:40:17