Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
TOP 12 - účast v play off

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 42

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít26262626
2.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice24242424
3.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les22222222
4.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice19191919
4.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno19191919
6.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem18181818
7.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem16161616
8.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno15151515
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov13131313
10.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové12121212
10.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha12121212
12.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli11111111
13.Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky 8888
13.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec8888
13.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec8888
16.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica7777
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno5555
17.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 5555
17.Konopásková Petra CZE007989CPísek 5555
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha5555
21.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou4444
21.Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha4444
21.Šauerová Pavla CZE000506Bílina 4444
21.Sulovská Martina SVK100596Piešťany4444
21.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo4444
21.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov4444
21.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B4444
28.Kaňovská Ludmila CZE000043Uherské Hradiště 3333
28.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha3333
28.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 3333
28.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov3333
28.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary3333
33.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha2222
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice2222
33.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka2222
33.Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha2222
33.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko2222
33.Adamovicová Gertruda CZE000072Mírová 2222
33.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci2222
40.Slabá Jitka CZE000024Malešice 1111
40.Pázralová Eva CZE000039Karlovy Vary 1111
40.Hloušková Jaroslava CZE000013Netolice 1111
40.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy1111
40.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice 1111
40.Bžochová Vladislava CZE001687CŠutráci Oldřichov1111
40.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 1111
40.Giertlová Petra CZE019930Týn nad Vltavou1111
40.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava1111
40.Václavíková Zuzana CZE001388Moravská Třebová 1111
40.Válková Kamila CZE001071AVsetín 1111
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.10.2020 05:39:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement