Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 12 - účast v play off

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 42

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 26 26 26 26
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 24 24 24 24
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 22 22 22 22
4. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 19 19 19 19
4. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 19 19 19 19
6. Bruská Iveta CZE002191 B The Best Of Nové Město p/S. 18 18 18 18
7. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 16 16 16 16
8. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 15 15 15 15
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 13 13 13 13
10. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 12 12 12 12
10. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 12 12 12 12
12. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 11 11 11 11
13. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky 8 8 8 8
13. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 8 8 8 8
13. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 8 8 8 8
16. Nagyová Katarína SVK000185 Povážská Bystrica 7 7 7 7
17. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 5 5 5 5
17. Jurtíková Marcela CZE015147 Kroměříž 1 5 5 5 5
17. Konopásková Petra CZE007989 C Písek 5 5 5 5
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 5 5 5 5
21. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 4 4 4 4
21. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 4 4
21. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV 4 4 4 4
21. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 4 4 4 4
21. Sulovská Martina SVK000596 Piešťany 4 4 4 4
21. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 4 4 4 4
21. Šauerová Pavla CZE000506 Bílina 4 4 4 4
28. Kaňovská Ludmila CZE000043 Uherské Hradiště 3 3 3 3
28. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha 3 3 3 3
28. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 3 3 3 3
28. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 3 3 3 3
28. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 3 3 3 3
33. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 2 2 2 2
33. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 2
33. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 2
33. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 2 2 2 2
33. Adamovicová Gertruda CZE000072 Mírová 2 2 2 2
33. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci 2 2 2 2
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 2 2 2
40. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 1
40. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic 1 1 1 1
40. Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1
40. Otrubová Eva CZE029649 Luleč 1 1 1 1
40. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 1
40. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko 1 1 1 1
40. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov 1 1 1 1
40. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 1 1
40. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice 1 1 1 1
40. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 1
40. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 16:46:53