Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/128)
 NáhledTiskNahoru
Nominace BDC muži kat. C

Pracovní | Jednotlivci muži | Hráčů: 128 | Turnajů: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.010
1.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.010
1.Rolínek Lubomír CZE075199CMaxville Moravská Třebová010
1.Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice010
1.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov010
1.Hanák Patrik CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov010
1.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov010
1.Rada Jaroslav CZE065456CDC McPuppin's010
1.Černý Jan CZE070670CŠK Dangerous Plzeň010
1.Filip Václav CZE006477CŠK Dangerous Plzeň010
1.Slába Marek CZE058959CŠK Gladiátoři Stříbro010
1.Hanžl František CZE066766CŠK Bumerang Plzeň010
1.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov010
1.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec010
1.Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek010
1.Hrstka Jiří CZE044230CŠuměnky Horní Planá010
1.Kalík Petr CZE052859CSatanova legie České Budějovice010
1.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá010
1.Domin Lukáš CZE073931CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice010
1.Pavlíček Petr CZE070151CAsfalti Písek010
1.Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá010
1.Mlýnek Dušan CZE074877CPanzer Division Štěpánovice010
1.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová010
1.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové010
1.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové010
1.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové010
1.Hendrych Daniel CZE042296CJičín010
1.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové010
1.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc010
1.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk010
1.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc010
1.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk010
1.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk010
1.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk010
1.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc010
1.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc010
1.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk010
1.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno010
1.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna010
1.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno010
1.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno010
1.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno010
1.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno010
1.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno010
1.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty010
1.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno010
1.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno010
1.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno010
1.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno010
1.Kocur Martin CZE064289CZálesáci010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 15:58:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement