Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/125)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 24 - účast v play off

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci muži | Hráčů: 125 | Turnajů: 42

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 38 38 38 38
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 30 30 30 30
3. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 23 23 23 23
4. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les 22 22 22 22
5. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 19 19 19 19
6. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 18 18 18 18
7. Zmelík Oto SVK000467 A Bratislava 15 15 15 15
8. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 14 14 14 14
8. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 14 14 14 14
8. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 14 14 14 14
11. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 13 13 13 13
11. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek 13 13 13 13
11. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 13 13 13 13
14. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 12 12 12 12
14. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 12 12 12 12
14. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 12 12 12 12
17. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 11 11 11 11
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 11 11 11 11
17. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 11 11 11 11
17. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor 11 11 11 11
17. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 11 11 11 11
22. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 10 10 10 10
22. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 10 10 10 10
22. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 10 10 10 10
22. Hynčica Petr CZE000080 A Panteři Hranice 10 10 10 10
26. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV 9 9 9 9
27. Pastrňák Michal CZE000324 B DC Brooklyn Havířov 8 8 8 8
27. Bali Ondřej CZE000454 A Růžek team J. Hradec 8 8 8 8
29. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 7 7 7 7
29. Turinský Petr CZE000050 České Budějovice 7 7 7 7
29. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 7 7 7 7
29. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov 7 7 7 7
29. Šebek Miroslav CZE000009 Komárov 7 7 7 7
29. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 7 7 7 7
29. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov 7 7 7 7
36. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 6 6 6 6
36. Madej Miroslav CZE021978 A Sněženka a Machři Hořice 6 6 6 6
36. Trojáček Jaroslav CZE000256 A DC Dřeváci Strakonice 6 6 6 6
36. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 6 6 6 6
36. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov 6 6 6 6
36. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 6 6 6 6
36. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 6 6 6 6
43. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 5 5 5 5
43. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov 5 5 5 5
43. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 5 5 5 5
43. Benischko Roman CZE000001 Zlín 5 5 5 5
43. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 5 5 5 5
43. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 5 5 5 5
43. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 5 5 5 5
43. Martin Peter WRD000153 Zvolen 5 5 5 5
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 06:34:53