Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/153)
 NáhledTiskNahoru
Nominace BDC muži kat. B

Pracovní | Jednotlivci muži | Hráčů: 153 | Turnajů: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Janisch Erik CZE023957BŠipkaři Damníkov, z.s.010
1.Kalaš Vladimír CZE005391BDarda Radim010
1.Langr Ondřej CZE060443BHornets Darts Pardubice010
1.Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky010
1.Fotr Kamil CZE009291BŠipkaři Damníkov, z.s.010
1.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov010
1.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov010
1.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov010
1.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava010
1.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov010
1.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary010
1.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov010
1.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov010
1.Doubrava Miloslav CZE046092BDC McPuppin's010
1.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický010
1.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň010
1.Padych Michal CZE061682BDC McPuppin's010
1.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň010
1.Chymčák Petr CZE074767BDC Alex Sokolov010
1.Koptiš Marek CZE040097BSatanova legie České Budějovice010
1.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek010
1.Hornák Vlastimil CZE009880BPanzer Division Štěpánovice010
1.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice010
1.Drab Robert CZE008873BŠkoláci Tipáč Písek010
1.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou010
1.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice010
1.Martínek Petr CZE064865BTygers team Besednice010
1.Boček Josef 1969CZE046177BPiráti Štěpánovice010
1.Kytka František CZE073168BFormanka Besednice010
1.Janku Jiří CZE031947BDT Puškvorec Velké Svatoňovice010
1.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov010
1.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové010
1.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice010
1.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové010
1.Bílek Pavel CZE026189BTrutnov010
1.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod010
1.Kynčl Jakub CZE044116BŽraloci Trutnov010
1.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod010
1.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové010
1.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové010
1.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov010
1.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk010
1.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou010
1.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo010
1.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc010
1.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané010
1.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk010
1.Fečo Pavel CZE044797BDouble-Trouble Ivanovice na Hané010
1.Doseděl Ladislav CZE076603BTrefa Olomouc010
1.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 05:25:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement