Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 24 - semifinalisté

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci muži | Hráčů: 51 | Turnajů: 41

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 20 20 20 20
2. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 14 14 14 14
3. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 13 13 13 13
4. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 10 10 10 10
4. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 10 10 10 10
6. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les 9 9 9 9
7. Zmelík Oto SVK019707 A Bratislava 6 6 6 6
7. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 6 6 6 6
9. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 5 5 5 5
9. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 5 5 5 5
9. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 5 5 5 5
12. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 3 3 3 3
12. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 3 3 3 3
12. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 3 3 3 3
12. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
12. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 3 3 3 3
12. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
18. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
18. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
18. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 2 2 2 2
18. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
18. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
18. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 2 2 2 2
18. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 2 2
18. Martin Peter WRD000153 Zvolen 2 2 2 2
18. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 2 2
27. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
27. Touš Petr CZE000061 Čimelice 1 1 1 1
27. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 1 1 1 1
27. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 1 1 1
27. Pastrňák Michal CZE000324 B DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1
27. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
27. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1
27. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
27. Andreovský Josef CZE000014 Rokycany 1 1 1 1
27. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov 1 1 1 1
27. Turinský Petr CZE000050 České Budějovice 1 1 1 1
27. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 1 1
27. Jiroušek Stanislav CZE000015 A ŠK PAST Nezvěstice 1 1 1 1
27. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
27. Benischko Roman CZE000001 Zlín 1 1 1 1
27. Plšek Ondřej CZE000150 Hošťálková 1 1 1 1
27. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor 1 1 1 1
27. Trojáček Jaroslav CZE000256 A DC Dřeváci Strakonice 1 1 1 1
27. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
27. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1
27. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 1
27. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
27. Bali Ondřej CZE000454 A Růžek team J. Hradec 1 1 1 1
27. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 00:07:32