Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1563)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MIXY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 1563 | Turnajů: 952

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1262. David Pavel CZE058215 D DC Hvězda Sokolov 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
1262. Borinszkij Mihály WRD066360 Fenyvesvölgy/Sztavnoje 1 1 1 30
Bátrnová Lucie CZE064737 Praha
1262. Kadri Becerikli WRD054497 B Nikola Kraslice 1 1 1 30
Minaříková Nikol CZE025611 C Nikola Kraslice
1262. Teichner David CZE004494 C No stress Praha 1 1 1 30
Emlerová Pavla CZE002922 ŠK AJETO Praha
1262. Tutkova Zuzana CZE066841 Praha 1 1 1 30
Domik Norbert WRD065655 Praha
1262. Dubcová Lucie CZE060232 C Netovka Deers Semily 1 1 1 30
Vodseďálek Jiří CZE065920 Liberec
1262. Kucyn Jiří CZE066806 Praha 1 1 1 30
Kucynová Natálie CZE066804 Praha
1262. Ungermann Lubomír CZE001673 Vidnava 1 1 1 1 30
Ungermannová Charlotte CZE062986 Vidnava
1262. Kapal Tomáš CZE048907 C DC The Worker Praha 1 1 1 30
Nováková Zuzana CZE032493 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
1262. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 1 1 1 30
Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha
1262. Dostál Jiří CZE036968 Lipník nad Bečvou 1 1 1 30
Tůmová Petra 1973 CZE034926 B Pomatenci Hranice
1262. Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha 1 1 1 30
Domik Norbert WRD065655 Praha
1262. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 1 1 1 30
Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
1262. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 1 1 1 30
Vanický Jiří CZE030634 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
1262. Havírová Monika CZE053877 C DC Fontána Praha 1 1 1 30
Sloup Vlastimil CZE047983 Praha
1262. Pleskač Bohumil CZE049912 A Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 1 1 1 30
Císařová Monika CZE065277 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
1262. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 1 1 1 30
Goldmann Petr CZE040773 D Klikaři z Podskalky Úpice
1262. Miklošková Iveta CZE044472 B Motyčky Třebosice 1 1 1 30
Lopata Jakub CZE020590 Jeříšno 51
1262. Anděl David CZE066712 Krnov 1 1 1 30
Janovská Kristýna CZE066708 Krnov
1262. Mezníková Tereza CZE061642 C T.U.P.É Vltava Č. Budějovice 1 1 1 30
Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice
1262. Kirchner Josef CZE033498 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 30
Zikmundová Jarmila CZE043768 Chodov
1262. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 30
Bek Jiří CZE025423 C Broumov
1262. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 1 1 1 30
Prouza Jiří 1964 CZE048547 C DC Rýbrcoul Trutnov
1262. Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha 1 1 1 30
Špaček Ladislav CZE064544 DC Úderníci Praha
1262. Borovička Jan CZE059538 D Twenty 6 Praha 1 1 1 30
Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha
1262. Dvořáková Šárka CZE057990 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 30
Hrubý Tomáš CZE055451 C No stress Praha
1262. Hufeislová Jolana CZE065872 Plzeň 1 1 1 30
Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň
1262. Macák Jan CZE018053 B Základna Luže 1 1 1 30
Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže
1262. Vencl Martin CZE066552 Slepotice 1 1 1 30
Solilová Michaela CZE049839 Moravany
1262. Hochmalová Monika CZE023790 Praha 7 1 1 1 30
Netál Libor CZE002816 B No stress Praha
1262. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha
1262. Bečková Kateřina CZE054341 B Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Sloup Vlastimil CZE047983 Praha
1262. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 30
Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice
1262. Čihák Martin CZE059102 C Jestřábi Velké Svatoňovice 1 1 1 30
Kalinová Petra CZE065723 Trutnov
1262. Kindermannová Lucie CZE065604 Říčany 1 1 1 30
Chaloupka Radek CZE064380 C DC Country club Praha
1262. Staňková Drahoslava CZE062618 1 1 1 30
Metzner Michal CZE023215 Podivín
1262. Vnenk Rostislav CZE061930 C ŠK Frýdek 1 1 1 30
Malíková Naděžda CZE046859 B ŠK Frýdek
1262. Janoušková Lucie CZE066407 Chodov 1 1 1 30
Lévai Jan CZE065368 Chodov
1262. Skalická Marie CZE062572 Braník 1 1 1 30
Svítil Martin CZE023421
1262. Balarinová Renáta CZE066368 Praha 1 1 1 30
Šustek Jan CZE025874 B Supi Dolní Benešov
1262. Šímová Monika CZE047242 C Běsnící pávové Kladno 1 1 1 30
Kuliha Tomáš CZE066356 Slaný
1262. Kováč Tomáš CZE057454 B Chalupáři Slaný 1 1 1 30
Kleinová Šárka CZE057140
1262. Zajíčková Hana CZE017272 C Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Zajíček Pavel 1994 CZE040475 Lovosice
1262. Nováková Lenka CZE032492 1 1 1 30
Šusta Miroslav CZE052903 Kralupy nad Vltavou
1262. Němec Pavel CZE062785 1 1 1 30
Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 Praha
1262. Mráz Jan CZE054380 B Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
1262. Novotná Helena CZE047313 Litvínov 1 1 1 30
Driák Zdeněk CZE043138 B Hrušky Litvínov
1262. Kohler Petr CZE060314 D Bakaláři Liberec 1 1 1 30
Valnohová Nikola CZE058499 C Bakaláři Liberec
1262. Charvát Jan CZE014636 C Lucky Panthers Liberec 1 1 1 30
Kašparová Magdaléna CZE066279 Liberec
1262. Veselá Eva CZE004706 C U Kapličky Lahošť 1 1 1 30
Balog Petr CZE045250 DC Úderníci Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.2.2020 20:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.2.2020 20:58:11