Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/961)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MIXY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 961 | Turnajů: 516

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha4419720
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
1.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha445720
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
3.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha4411700
Dlouhá Barbora CZE060521C
4.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové444680
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
5.Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice444620
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
5.Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha4453620
Cirkovský Jaroslav CZE021269DI am 180 Praha
5.Řehoř Martin CZE057724AŠK Sušice4410620
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
8.Nejedlý Daniel CZE031721BDC Fontána Praha4420600
Nejedlá Hana CZE037495BDC Fontána Praha
8.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice445600
Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha
8.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha444600
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
11.Danišíková Andrea CZE060076BRadonice4412560
Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
12.Doležalová Jana CZE0609464422540
Strbáček Stanislav CZE000369AHorní Rozptyly Praha
13.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha449520
Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
13.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha4420520
Novotný Jakub CZE045413CNo stress Praha
15.Metzner Michal CZE023215DC Kryplos Praha449500
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
15.Pošepná Marie CZE046105CDC No Score Kosice446500
Patočka Jiří CZE001202CDC No Score Kosice
15.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha4414500
Bečvář David CZE060331CI am 180 Praha
15.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha444500
Vondrák Jiří CZE014987CŠK Kyklop Praha
19.Fleišmanová Markéta CZE001085AÚlet Křimice444480
Fleišman Zdeněk CZE002211AÚlet Křimice
19.Šimunková Petra Johana CZE0586214420480
Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
19.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov445480
Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
22.Chaloupková Jana CZE064454Praha 10-Kolovraty4414460
Chaloupka Radek CZE064380CDC Riviéra Říčany
22.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II448460
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
24.Linhart Zdeněk CZE043683BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice446440
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
24.Šafránek Martin CZE045511AKorunky Kolín447440
Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
24.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka446440
Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka
24.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice447440
Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice
28.Mikeš Jan CZE051377BZelená Laguna DC Stránčice448420
Brettschneiderová Simona CZE065658Praha
28.Marvalová Dana CZE060284Krč4412420
Marval Petr CZE011036CSedmá rota Praha
30.Šimková Tereza CZE063232DMichle's Ducks Praha449400
Žižka Václav CZE057237DMichle's Ducks Praha
30.Dubský Vladimír CZE060623The LegenDarts Praha4411400
Zahradníková Michaela CZE006828BDC Infarkt Praha
30.Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha446400
Hanzl Lukáš CZE000662BPraha 8
30.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha446400
Syrový Jindřich CZE059518Jirkov
30.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O445400
Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
35.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha4412380
Kepková Julie CZE062312CSK Delta Praha
35.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice222380
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
37.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí333370
Šlechta Ivan CZE036663CTěsně vedle Plačice
37.Polena Jaroslav CZE019355AVSB Bolevec Plzeň333370
Troníčková Eva CZE050014AVSB Bolevec Plzeň
39.Toman Michal CZE054148BŠK Hrášci Klatovy444360
Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
39.Fazekaš Roman CZE058011ASport club 1930 Praha444360
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
39.Poláček David CZE057930DKlikaři z Podskalky Úpice446360
Kordová Romana 1969CZE038396DKlikaři z Podskalky Úpice
39.Havírová Monika CZE053877CDC Fontána Praha4413360
Polanský Jiří CZE003713BDC Fontána Praha
43.Batcheva Mariana WRD064895Sogaard Rabble Praha449340
Oliva Oldřich CZE064894Sogaard Rabble Praha
43.Buršíková Tamara CZE059864ŠK AJETO Praha4410340
Hocek Jakub CZE015041ŠK AJETO Praha
43.Selucký Josef CZE001359Brno 2 (Město) 445340
Marvalová Dana CZE060284Krč
43.Řehák Jiří CZE045277AArnošt Hranice444340
Řeháková Renata CZE053323CHranice
47.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha333330
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
47.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice333330
Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
49.Šimek Ladislav CZE062382BSynové výčepu Praha444320
Sýkorová Petra CZE002708BSynové výčepu Praha
49.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106Baba Jaga Praha444320
Eger Patrik CZE056231CTitans Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 16.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 16.1.2021 06:48:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement