Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1490)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MIXY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 1490 | Turnajů: 928

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 2 1 1 4 4 13 230
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
2. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 2 1 3 3 9 600
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 1 1 4 4 7 890
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
4. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 2 1 3 3 7 200
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
5. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 1 4 7 31 6 980
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
6. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu) 2 1 3 3 6 800
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
7. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 2 6 300
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
8. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 1 3 3 6 200
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
8. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 1 3 3 6 200
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
10. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 2 2 2 5 700
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
11. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 1 3 3 5 400
Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
12. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 1 4 7 35 5 340
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
13. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 5 100
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
14. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 1 2 2 5 050
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
15. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 2 1 3 3 4 800
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
16. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Magistři Duo Most 1 1 2 2 4 650
Trousil Marek CZE042579 B Kanec Most
17. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 1 1 4 4 4 510
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
18. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 2 2 4 500
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
19. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 2 4 450
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
19. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 1 2 2 4 450
Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
21. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 2 1 3 3 4 400
Bašný David CZE016236 A Vratíkov
22. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 2 1 4 7 79 4 280
Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
23. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 1 1 2 2 4 250
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
24. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 2 1 3 3 4 200
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
24. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné 2 1 3 3 4 200
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
26. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 1 1 4 6 15 4 110
Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha
27. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 2 4 4 4 090
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
28. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 1 3 750
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
28. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovic 1 1 1 3 750
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
30. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 2 2 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
31. Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto 1 1 2 2 3 450
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
31. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 1 2 2 3 450
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 2 1 3 3 3 400
Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
34. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 2 2 2 3 300
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
34. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 2 2 3 300
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
36. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 1 2 2 3 250
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
37. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 1 1 3 150
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
37. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 1 3 150
Liptáková Lenka CZE000887 A Brno
37. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 3 150
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
40. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 2 2 3 050
Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
40. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín 1 1 2 2 3 050
Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
40. Ptáčková Kateřina CZE043207 D Odpadlíci Neznášov 1 1 2 2 3 050
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
43. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 1 3 3 3 000
Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
44. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 1 2 5 5 2 920
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
45. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 2 850
Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
46. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 2 2 2 720
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
47. Gerža David CZE035700 A Outsiders Vsetín 2 2 2 2 700
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
48. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 2 2 2 650
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
49. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 1 1 1 2 550
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
49. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 2 550
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 18:22:40