Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1685)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1685 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov134410 250
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most13449 450
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice13449 050
Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
4.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134888 990
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les13448 850
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
6.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar11228 250
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
7.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové131558 180
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
8.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov12337 750
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
8.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)12337 750
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
10.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348387 170
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
11.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha13447 050
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
12.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka13446 850
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
13.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha132666 470
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
14.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec13446 450
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
15.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice13445 850
Jarolímek Josef CZE039490AČeské Budějovice
15.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar13445 850
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov13445 650
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
17.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové13445 650
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
19.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha12335 350
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
20.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice13445 250
Trnka Jiří 1982CZE032649AAC Star-Arena Chodov
21.Pospíšilová Radka CZE006779BBlack schody Sadská12335 150
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
22.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby1348705 050
Pluhař Jiří CZE026017AKorunky Kolín
23.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc2225 000
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
24.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice33664 770
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
25.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1348504 710
Dvořák Jiří 1983CZE004155AZákeřňáci DC Praha
26.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít12334 550
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
27.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha1146344 430
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
28.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 124774 210
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
29.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto122554 010
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
30.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov131553 980
Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
31.Puršl Radek CZE002916BDC Smrkáči Břežany124773 950
Rollo Marie CZE047230CŠestajovice
32.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha134883 930
Lukavský Martin CZE000688BNepřátelé bobří hráze Praha
32.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1348143 930
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
34.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha13443 850
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
34.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina13443 850
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
34.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov11223 850
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
34.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice13443 850
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
38.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica2223 800
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
39.Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice347123 780
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
40.Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec113553 720
Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec
41.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov124783 510
Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
42.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice3333 500
Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
43.Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary13443 450
Dostálek Stanislav 1965CZE008327AZákeřňáci DC Praha
43.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov13443 450
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
45.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina13443 250
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
45.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava11223 250
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
47.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)3333 100
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
48.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha2223 000
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
49.Hrbáček Michal CZE057193BOtrokovice12332 950
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
50.Štefaňák Milan SVK100207Prešov1112 900
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 07:34:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement