Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovské tituly UŠO (od roku 2004) - dv. mužů, žen a mixů

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 47 | Turnajů: 48

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov7777
2.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les6666
2.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem6666
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)6666
5.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice5555
6.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice4444
6.Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky 4444
6.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les4444
9.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar3333
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš3333
9.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno3333
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov3333
13.Navrátil Miloslav CZE000103Sepekov2222
13.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha2222
13.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko2222
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha2222
13.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O2222
13.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek2222
13.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec2222
20.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec1111
20.Touš Petr CZE000061Čimelice 1111
20.Turinský Petr CZE000050České Budějovice1111
20.Holická-Antonová Martina CZE000652Do roka a do dne J.Hradec1111
20.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov1111
20.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové1111
20.Zmelík Oto SVK100467Bratislava 1111
20.Staníková Edita CZE002952Ostrava1111
20.Sedláčková Karolína CZE000234AČervený Kostelec1111
20.Kačenová Alžběta CZE020831BŠK Panapr Praha1111
20.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem1111
20.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice1111
20.Kocourek Aleš CZE000038Beroun 1111
20.Miklas David CZE000032ADC Dřeváci Strakonice1111
20.Kristin Luděk CZE000128AOlympia Tábor1111
20.Bali Ondřej CZE000454ARůžek team J. Hradec1111
20.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava1111
20.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové1111
20.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno1111
20.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica1111
20.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava1111
20.Pospíšil Pavel CZE009539AJablonec nad Nisou 1111
20.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha1111
20.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha1111
20.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec1111
20.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov1111
20.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek1111
20.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor1111
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 13:40:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement