Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovské tituly UŠO (od roku 2004) - dv. mužů, žen a mixů

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 47 | Turnajů: 48

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 7 7 7 7
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 6 6 6 6
2. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 6 6 6 6
2. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 6 6 6 6
5. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 5 5 5 5
6. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky 4 4 4 4
6. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les 4 4 4 4
6. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 4
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 3 3 3 3
9. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 3 3 3 3
9. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 3 3 3 3
9. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 3 3 3 3
13. Kapucián Martin CZE000048 The Badgers Kostelec n/O 2 2 2 2
13. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
13. Navrátil Miloslav CZE000103 Sepekov 2 2 2 2
13. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 2 2 2
13. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 2 2 2 2
13. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 2 2 2 2
13. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 2 2 2 2
20. Miklas David CZE000032 A DC Dřeváci Strakonice 1 1 1 1
20. Dudáš Milan SVK000186 A Povážská Bystrica 1 1 1 1
20. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor 1 1 1 1
20. Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1
20. Turinský Petr CZE000050 České Budějovice 1 1 1 1
20. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
20. Kocourek Aleš CZE000038 Beroun 1 1 1 1
20. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 1 1
20. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
20. Bali Ondřej CZE000454 A Růžek team J. Hradec 1 1 1 1
20. Touš Petr CZE000061 Čimelice 1 1 1 1
20. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 1 1 1 1
20. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1
20. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava 1 1 1 1
20. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou 1 1 1 1
20. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 1
20. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 1 1 1 1
20. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1
20. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
20. Schneider Petr CZE006860 A Dream team Ostrava 1 1 1 1
20. Staníková Edita CZE002952 Ostrava 1 1 1 1
20. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor 1 1 1 1
20. Kačenová Alžběta CZE020831 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 1
20. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1
20. Holická-Antonová Martina CZE000652 B Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
20. Pastrňák Michal CZE000324 B DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1
20. Zmelík Oto SVK000467 A Bratislava 1 1 1 1
20. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.10.2019 01:57:48