Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1771)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 1771 | Turnajů: 6880

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most12422295720 150
2.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1246131415 830
3.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha124243111915 230
4.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina12418253215 150
5.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov12424316714 670
6.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106CSB Hostivař Praha124243110513 550
7.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic11319244612 710
8.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové12424316610 870
9.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany12339910 690
10.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice11322276310 320
11.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina12422296910 090
12.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha2424301189 860
13.Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary124411119 850
14.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov242329679 690
15.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko232025519 130
16.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo2349119 090
17.Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha241925858 930
18.Formanová Monika CZE056394CŠK Medvědi Velký Třebešov132428708 770
19.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov2424301038 460
20.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1424291078 390
21.Sobotková Eva CZE035591APitbull Senice na Hané242026518 380
22.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice1242431928 270
23.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov142429548 060
23.Peterková Petra 1984CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov12324301058 060
25.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most232126497 920
26.Handlová Klára CZE053800BOstré hroty Svémyslice142429877 620
27.Husáková Alžběta CZE000428BAsterix Nový Bor424281037 020
28.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov1232127506 950
29.Rážová Leontýna CZE064443Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci424281296 640
30.Radová Karla CZE000873BMostecký Most32427646 350
31.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1424291056 290
32.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava242329586 210
33.Ilenčíková Jana CZE000062BMANDL Klub Žatec42327466 170
34.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha2424301426 080
35.Ujčíková Jarmila CZE064422AŠipkaři Budišov21335 850
36.Kozubjaková Kristýna CZE067380DTJ Lokomotiva Ostrava424281215 780
36.Rážová Marie 2006CZE064444Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci42428915 780
38.Takácsová Danuše CZE052915CTulipán Žatec1222429605 630
39.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov141116165 610
40.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava42327605 570
41.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí1121620615 530
42.Michalak Jolanta CZE037917DMagistři Duo Most132125775 520
43.Vranková Julie CZE062101BHorny Darts Lipník241319225 470
44.Špringerová Zuzana CZE039648Korunky Kolín1132025575 440
45.Řeháková Renata CZE053323AHranice211215205 410
46.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov24511125 370
47.Vránová Martina CZE029272CPanthers Poruba132428805 330
47.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš121711135 330
49.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín423271175 310
50.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1111821605 280
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.5.2022 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 25.5.2022 00:17:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement