Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9283)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 9283 | Turnajů: 9369

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor1316202311 810
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1321258411 280
3.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové1318224411 110
4.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov1318228110 850
5.Houdek Tomáš 2003CZE058857AOlympia Tábor1321255710 640
6.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)1212152010 140
7.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov1414192710 000
7.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň1422277310 000
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor132125579 440
10.Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha1322261128 870
11.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň142126378 610
12.Moravec Jiří 1983CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha132024558 490
13.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov132125518 460
14.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové121114208 370
15.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha131115448 320
16.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha13610138 150
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha132125868 020
18.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov131923387 900
19.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice32124617 860
20.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor132024607 850
21.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov132125757 820
22.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov131923367 720
23.Procházka Jaroslav 1965CZE000025BZelená Laguna DC Stránčice131519357 640
24.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov132024697 570
25.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most132024657 550
26.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov132125557 480
27.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice132024477 470
28.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice132125497 420
29.Mikeš Jan 1996CZE051377BZelená Laguna DC Stránčice131822507 410
30.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice1322261277 390
31.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov32124947 340
32.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar1269107 320
33.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily322251217 230
34.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov132024377 210
35.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar1247117 200
36.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou32225737 190
37.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice132024467 070
38.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno132125817 020
38.Schejbal Martin CZE052815ATitans Praha112123517 020
40.Řehoř Martin CZE057724AŠK Sušice321241346 940
41.Pecha Ondřej CZE044177BTJ Viktoria Radim1320241296 890
42.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov13913136 880
43.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar131519366 840
44.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.1222251126 780
44.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň32124466 780
46.Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce31821476 750
46.Jandík Vladimír CZE057511BŠK Posterguys OKO Plzeň132226906 750
48.Tunkiv Štepan CZE050379APrůšvih Karlovy Vary32124826 720
49.Křapka Marek CZE058757BŠK Nola Vilémov122225656 700
50.Petrželka Miloš 1965CZE054766CŠK Bělští klokani141823486 620
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 06:59:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement