Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2573)
 NáhledTiskNahoru
2014 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 2573 | Turnajů: 505

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)1348918 650
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň1348914 250
Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
2.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)1348814 250
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
4.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno1348913 450
Abadžiev Richard CZE000702Brno
5.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov1343111213 220
Géring Pavel CZE001093Truhles Hradec Králové
6.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha1348912 850
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
7.Hronek Stanislav CZE001494Lišov1348912 450
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
8.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc1348911 850
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim1342101311 530
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
10.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary1344122111 350
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
11.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les13419911 240
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
12.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha3418811 170
Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
13.Spálenský Josef CZE007623Pardubice 134191011 080
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
14.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha1348910 850
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
15.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň1337710 600
Bárta Petr CZE001392Plzeň
16.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz134889 350
Lányi Andrej CZE009008BMrška od Koníka Č. Budějovice
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha134412158 390
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
18.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov34788 300
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
19.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod133778 100
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
20.Réda Martin CZE000437Adamov 131557 800
Mrva Aleš CZE000162Adamov
21.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava34411137 520
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
22.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.124787 150
Kolínský Daniel CZE042514Liberec 30
23.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl3337 100
Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
24.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)124776 750
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
25.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov24676 700
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
26.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov134886 550
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
27.Zlatník Tomáš CZE033239Hradec Králové114410136 370
Svoboda Richard CZE028069Lázně Bohdaneč
28.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně123666 300
Kubále Jiří 1989CZE032568CVildštejňáci Skalná
29.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín34411116 000
Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava
29.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov34786 000
Jeníček Petr CZE015787AMilenov
31.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.1141785 720
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
32.Doležal Michal CZE001016ADream Bar Jirkov122555 550
Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
33.Folta Jiří CZE016698BDC Simpsons family Ostrava331775 540
Samec Pavel CZE045327BBilliard bar Ostrava
34.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor1449155 500
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
35.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha134885 350
Dvořák Jiří 1983CZE004155AZákeřňáci DC Praha
36.Amler Vladimír CZE001999Praha 9124411145 070
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
37.Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov121444 940
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
38.Talavašek Jiří CZE004637ATruhles Hradec Králové1142894 870
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
39.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov231664 840
Šulc Václav CZE000245BKorbel Most
40.Volkmann Rudolf CZE006141CArmageddon Karviná1449134 480
Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín
41.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno124774 450
Hovorka Dušan CZE003818Brno
42.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.34794 400
Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
43.Lochman Václav CZE000291BZákeřňáci DC Praha2349214 390
Páša Jiří CZE013417BKalich Tábor
44.Jermář Marek CZE000315ABohnice Legends Praha142774 380
Rozporka Jiří CZE034452DHell's Darters Praha
45.Zapletal Milan CZE004517Prostějov242894 340
Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
46.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno34784 200
Navrátil Vladimír CZE018611APardálové Brno
46.Jíša Martin CZE04474311147214 200
Žáček Jan 1986CZE036815C
46.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany34774 200
Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
46.Kousal Zdenek 1958CZE010880BDřevěnka Broumov131554 200
Hamerský Vlastimil CZE039146BBroumov
50.Drápela Broňa CZE033987Koclířov13444 150
Motyčka Tomáš CZE022118BŠipkaři Damníkov, z.s.
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 04:12:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement