Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/348)
 NáhledTiskNahoru
Mládež pro ministerstvo

Pracovní | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 348 | Turnajů: 1855

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šnobl Filip CZE060010AU Gabči Moravská Třebová24547478 070
2.Vosecký David CZE059556CŠK Retro Domažlice52934346 480
3.Fidler David CZE061743CU Havlů pension Třebenice32528285 060
4.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic34649495 050
5.Hofman Petr CZE050491DVemena Hradec Králové14748484 720
6.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice23032324 620
7.Přibyl Jan CZE064026CPaďouři Liberec11718183 240
8.Fiala Michal 2003CZE062260DSherwood Mariánské Údolí22729293 150
9.Korotvička Ondřej CZE063886Trutnov3838383 140
10.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou4848483 080
11.Vundererová Eliška CZE066743DRestaurace Václavka5050503 020
12.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín5050502 920
13.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové13738382 720
14.Novák Dominik CZE067293CKapitán Duchcov12021212 610
15.Chára Jan CZE061717Krupka23234342 400
16.Šipoš Dominik CZE067073DNetovka Deers Semily12021212 170
16.Chára Richard CZE062250Krupka32831312 170
18.Pour Filip CZE064024CPaďouři Liberec12526262 120
19.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce4646462 060
20.Svoboda Ondřej CZE057659BKleopatra Chrudim21214142 000
21.Matloch Matouš CZE067842CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek2525251 990
22.Jírová Luisa CZE065649Hrádek nad Nisou4444441 920
23.Čeliga Viktor CZE056635ABabráci z Ostravy21416161 791
24.Protivánek Patrik CZE063445DŠipkaři Blikač Hrabůvka3434341 720
25.Pilař Luboš CZE057211DNoční Můry Most11920201 700
25.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most2221 700
27.Kastl Jiří CZE063864BPhoenix Ústí nad Labem21012121 680
28.Bačík Martin CZE062321APomatenci Hranice27991 590
29.Vlček Daniel CZE060678AZlatý Barbaři Praha11213131 570
30.Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava2828281 500
31.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.1515151 470
32.Doseděl Ladislav CZE067463CMichelindart Havířov2121211 350
33.Srazil Jaroslav CZE060466DDC Kačamba Praha1616161 320
34.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové1919191 310
35.Štefáček Jan CZE063557CČerný Sup Starý Rokytník11011111 230
36.Haman Jakub CZE067760CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek2525251 190
37.Schieferdecker Vít CZE050608BLožisková mafie Pšov1919191 130
38.Nasková Veronika CZE061871Klub 44 Liberec2424241 120
38.Marek Matěj CZE064476DDémoni Chotyně2020201 120
40.Rážová Marie CZE064444Ludvíkovi Sokolíci Rtyně8881 080
41.Hotový Miroslav CZE039380AVáclavák Černčice16771 070
42.Kulas Jakub CZE066909DSouky Sport Bar Fast Arrow Česká Lípa1616161 020
43.Rychecká Julie CZE049501Dušejov2121211 010
44.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová1677970
44.Bubla Jan CZE061249CNikola Kraslice1899970
46.Gawlas Adam CZE063388AGerlich Fulnek111950
47.Šindelář David CZE065508CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.1131414940
47.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov181818940
47.Marek Adam CZE066213DDémoni Chotyně161616940
47.Bohmová Vanesa CZE065409Ostrava202020940
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 04:02:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement