Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/757)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Mistrovství Jižní Moravy - muži absolutní pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 757 | Turnajů: 1068

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov384051946 030
2.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov384051515 890
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno384051765 740
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno3840511005 700
5.Vojta Radim CZE037412AYellov fish284050975 660
5.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno184049595 660
7.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno3840511085 610
8.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno384051515 480
9.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno3840511385 460
10.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky2840501054 840
11.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno284050584 830
12.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno384051754 820
13.Picmaus Petr CZE039836APBL 45 Brno183746484 790
13.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno384051794 790
15.Pátek Jaroslav CZE000158Brno 383344444 780
16.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno284050934 770
17.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice344047504 730
18.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč164047744 670
19.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno3840511084 440
20.Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč134044494 380
21.Pelánek Josef CZE032954ADC Újezd u Brna64046574 290
22.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 54045624 270
23.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno363645454 130
24.Ryšavý Zdeněk 1963CZE065335CWC Šipkouni64046574 080
25.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno840481404 040
25.Daška Pavel CZE001049CSiga73845454 040
27.Přichystal Marek CZE028464Brno84048713 990
28.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka3840511053 970
29.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno174048973 950
29.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno184049773 950
29.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno344047553 950
32.Abrahámek Petr CZE001470BDC Fako Tuřany63440403 930
33.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno2740491063 870
34.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko33639393 840
35.Kotrba Bohumil CZE039765BDarts Třebíč44044513 680
36.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish84048513 670
37.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka54045483 660
37.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky153844443 660
39.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany2840501073 650
40.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish53338383 620
41.Sobotka Roman CZE064365CPBL 45 Brno44044453 550
42.Suchý Roman CZE032109CSiga64046573 540
43.Poláček Lukáš CZE053203Brno840481243 530
43.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno1840491173 530
45.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno153945453 470
46.Hladík Radim CZE069527CPuboši Brno184049763 440
47.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy1840491013 410
48.Knotek Petr CZE070431Třebíč74047803 390
49.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno64046473 350
50.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno342936363 340
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 14:45:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement