Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/914)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 914 | Turnajů: 643

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc730379040 900
2.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc630368236 100
3.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc4303413133 900
4.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc7303711833 700
5.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc330336433 100
6.Roháč Jan CZE066871AKaspec Libina430347932 400
7.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk330337731 100
8.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk30303630 800
8.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov328313130 800
10.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov230324730 600
11.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk230328630 100
12.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov327303030 050
13.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves30307929 000
14.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany130317028 500
15.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice430343927 500
16.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk130319027 200
17.Špička Zdeněk CZE000017BTrefa Olomouc30304026 600
18.Bilaj Patrik CZE063799BThe Rats Šumperk130314226 400
19.Pospíšil Martin 1981CZE026771AŠK Vyškov30303026 300
20.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice230326425 900
20.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané330337125 900
22.Suchánec Libor CZE003747BU Mě dobrý Česká Ves30304825 100
22.Fitz Daniel CZE001873Přerov 30304425 100
24.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk230327524 700
25.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov30303224 400
26.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané230323824 300
27.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk130317723 600
28.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice30306223 300
29.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice30307223 100
29.Walter Michal CZE033098BSport Bar Atláč Přerov30304523 100
31.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice30306322 500
31.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov30303622 500
33.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov30303322 400
34.Kainer Radek CZE006734Hulín 30303422 300
35.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc330334621 400
36.Blaha Martin 1983CZE066034BBaník Kobylá nad Vidnávkou30303521 300
37.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov329323221 050
38.Olšanský Milan CZE021881BProdarts club Lipník nad Bečvou30305920 500
39.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany330336620 300
40.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo425292920 050
41.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou630368220 000
41.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc330334020 000
43.Hradil Michal CZE062187BRudyho Sportbar Mikulovice30305319 900
44.Klásek David CZE058619BHamerské kladivo30303019 800
45.Viktorin Josef 2000CZE065727AMachine Šumperk30305219 600
46.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov417212119 450
47.Novohradský Jaroslav CZE059869BThe Rats Šumperk130315019 400
48.Krestýn Roman CZE067003BThe Rats Šumperk303010519 200
48.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice130313519 200
48.Pokorný Radek CZE041625BBistro Kožušany26262619 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 15:28:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement