Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/491)
 NáhledTiskNahoru
2014 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 491 | Turnajů: 239

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít1348814 550
Sedláčková Karolína CZE000234AČervený Kostelec
2.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha1344121313 230
Kačenová Alžběta CZE020831BŠK Panapr Praha
3.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem1348912 650
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
4.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 1348911 050
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
5.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové1348910 850
Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky
6.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1337710 600
Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
7.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov134412169 930
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
8.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli134888 650
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
9.Junová Petra CZE001379CDart's Warriors Praha1348118 150
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
10.Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha124787 050
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
11.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha124411216 950
Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
12.Koyšová Klára CZE041289BDC Los Číčos Praha12429106 890
Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha
13.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov124786 750
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
14.Roubínková Hana CZE000243Zlín24666 500
Kaňovská Jana CZE000107Zlín
15.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134412136 470
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
16.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina131556 300
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice124786 150
Nováková Jana CZE000544CVeselí nad Lužnicí
18.Nováková Martina CZE045961133775 800
Venturová Karolína CZE028028DPraha 3
19.Danielková Lenka CZE039991BVelký Třebešov124785 350
Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
20.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica14565 200
Kvasničková Petra WRD007999Beluša
21.Klašková Sandra CZE025715Praha 833664 450
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
22.Rolcová Andrea CZE039630BTJ Sparta Úpice13444 300
Skořepová Eva CZE014253BRally bar Vrchlabí
23.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)1311664 170
Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
24.Němcová Kateřina CZE008674CVysoká u Jevíčka122554 150
Nečasová Veronika CZE038755CGrácie Brno
25.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov12333 950
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
26.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov1449203 520
Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov
27.Kaňovská Jana CZE000107Zlín11223 450
Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
28.Vlachopulosová Daniela CZE032509ŠK AJETO Praha24410523 360
Zdvíhalová Michaela CZE023043
29.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov14553 100
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
30.Kociánová Petra CZE032513DLuftwaffe Petřkovice1449103 080
Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
31.Doudová Šárka CZE004251BPřerov 24662 900
Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
32.Businská Lenka CZE041348BDC Straky z Dyleně M.L.13442 850
Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
32.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)43782 850
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
34.Svatoňová Jindřiška CZE044407CStará Sparta Loučovice13442 750
Štěrbová Dana CZE000546BBlack Death Jindřichův Hradec
35.Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec3332 650
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
36.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov1112 500
Chvístková Kateřina CZE017680AMusic Club Lapač
37.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec4452 400
Němečková Dagmar CZE000543Do roka a do dne J.Hradec
38.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice112442 350
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
39.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec3332 300
Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
39.Soukupová Veronika CZE037559Plzeň12332 300
Kohoutová Tereza CZE041765Plzeň
41.Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec21332 250
Valková Dana CZE008794DKrupka
41.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno11222 250
Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
41.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci23562 250
Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
44.Vintrová Kateřina CZE030047Luleč11222 150
Otrubová Eva CZE029649Luleč
45.Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha42662 100
Buřičová Hana CZE001206CŠK Plzeňka Praha
45.Chárová Zdenka CZE042456BPredátoři Krupka4452 100
Masopustová Jana CZE039221CU Šlenců
45.Patakiová Milena CZE000102BMilli a její tygři ČB4452 100
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
48.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov347112 050
Karlecová Jana CZE039950BDřevěnka Broumov
48.Soukupová Jindra CZE026952CŠK Argentum3332 050
Kohoutová Miroslava CZE006229DDC Kameňák Plzeň
50.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice14572 000
Hospodářská Jana CZE042277CJen tak Slavošovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 23:48:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement