Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/119)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 482

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov1121115197 880
2.Jirků Vojtěch CZE045313BDC Prima Česká Skalice1121115477 020
3.Poráň David CZE051226AŠK Modřice1211141606 360
4.Tichý Václav CZE034332BMost1121115414 380
5.Nguyen Marek CZE044857CTJ Baník Žacléř121114473 420
6.Kocourek Jakub CZE050660AEx na Ex B11112733 380
7.Prokýšek Karel CZE039674Praha112610113 210
8.Hotový Miroslav CZE039380BVáclavák Černčice121114173 190
9.Hampl Matěj CZE040080DHaFani Trutnov12811152 870
10.Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov17882 860
11.Šámal David CZE052272Ostré hroty Svémyslice1111131112 700
12.Petrovický Zdeněk CZE053001Nový Bydžov1269122 690
13.Pidima Petr CZE042013AFaraon Hlinsko111113232 640
14.Nerad Lukáš CZE048096BPraha 911112732 340
15.Dostálek Stanislav CZE050157121114382 210
16.Hospodka Jakub CZE050492DHaFani Trutnov12811142 090
17.Kunert Daniel CZE052470CŠAK. Jelita Opatov1111551 930
18.Lepša Václav CZE050554CBenešov nad Černou21113281 710
19.Vaněk Petr CZE037869BDarts Brothers Červený Kostelec23551 650
20.Vrabec Lukáš CZE052894DChvalkovice12811131 620
21.Drtil Pavel CZE053159BMiserich Zlaté Hory13441 520
22.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1111571 130
23.Kolek Vít CZE046510BOhníč1111121 110
24.Kubelka Dominik CZE053624DŠipkový klub Dobranov z.s.1111261 050
25.Bartoň Ondřej CZE052402Nová Ves16771 010
26.Srp Rudolf CZE051060DŠipkový klub Velká Černoc111115990
27.Fuciman Dominik CZE052349Zlatá Koruna111119950
27.Šmrha Jan CZE054245BPřeštice111122950
29.Holeček Josef CZE054443Dd´Arts Obědovice111127930
30.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec1122840
31.Nový Zdeněk CZE037061BBRILLIANT DARTS Praha1677820
32.Hais Petr CZE05335211133800
33.Heinzl Tomáš CZE023308Hluboká u Borovan111111790
34.Jiroušek Tomáš CZE044819APraha 81344750
34.Krejčí Martin CZE055929Kozojedy111750
36.Horčík Vojtěch CZE033730CHrozen Ploskovice111650
36.Vlček Ladislav CZE043764BPiráti Louny111650
36.Heřmanský Jiří CZE051766DShadow Darts Pardubice111123650
39.Mikl Dominik CZE054112Němčice111114610
40.Brudna Vít CZE052076Ohnič111114590
41.Wolf Rostislav CZE054502CKobry Chornice111112550
42.Šebek Jan CZE053139DMělník101010520
43.Šafránek Dominik CZE052396Milenov111116510
44.Dohnal Dominik CZE054723CHavířov888460
45.Gönnerth Lukáš CZE048621Jablonec nad Nisou999450
45.Zakucia Eduard CZE053498111450
47.Varga Daniel CZE0524641122400
48.Šplíchal Václav CZE050638111350
49.Brandejs Denis CZE046807BKZP Jablonec n/N.666340
50.Ďuráč Karel CZE046123Dašice777330
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 19:51:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement