Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1765)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1765 | Turnajů: 829

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec134411 950
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
2.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec134410 650
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
3.Čapková Martina CZE011716Stařeč 134410 250
Mrva Aleš CZE000162Adamov
4.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les134410 150
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto131559 400
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
6.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít13448 350
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
7.Vojtková Blanka CZE000027Želešice13448 250
Réda Martin CZE000437Adamov
8.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134888 130
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
9.Blažková Jarmila 1978CZE047935BDC Vandals Blansko131557 900
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
10.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov13447 550
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
10.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov13447 550
Spálenský Josef CZE007623Pardubice
12.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)33667 150
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
13.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové13446 950
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
14.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov132666 910
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
15.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most121446 860
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
16.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno13446 550
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348396 270
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
18.Daněk Lukáš CZE000160Brno 13446 050
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
19.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha132665 570
Skupin Martin CZE034344BBohemia Hearts Poděbrady
20.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor11225 550
Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
20.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec12335 550
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
20.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha13445 550
Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
23.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha133775 360
Dostálek Stanislav 1965CZE008327AZákeřňáci DC Praha
24.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Litoměřice1348115 110
Šinfelt Jiří CZE000172AKališníci Litoměřice
25.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov132664 890
Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
26.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha13444 750
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
26.Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec13444 750
Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
26.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod13444 750
Prokeš Petr CZE029988C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
26.Pospíšilová Radka CZE006779CStaďák Sadská11224 750
Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
30.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín13444 650
Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
31.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov13444 550
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
32.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr13444 150
Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
33.Stuchlíková Nikola CZE050744Ostrava13443 950
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
34.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)12333 850
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
34.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov13443 850
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
36.Štefaňák Milan SVK100207Prešov2223 800
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
37.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl 1113 750
Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
38.Hraničková Alice CZE048082Trutnov133773 700
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
39.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové11223 450
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
40.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice13443 350
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
40.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha13443 350
Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín
42.Šebek Ladislav CZE000109Kladno122553 310
Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
43.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov133773 260
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
44.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl11223 250
Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
45.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov2223 000
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
46.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov1247162 950
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
47.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 1112 850
Košťál Robert CZE000552BVo tečku Vítězná
48.Nováková Monika CZE050684Vortová 101131552 720
Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice
49.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín132662 710
Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín
50.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 123662 700
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 20:26:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement