Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/695)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 695 | Turnajů: 406

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1348814 850
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno1348812 750
Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
3.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha134191111 320
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
4.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice1348810 950
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
5.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina134191010 460
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
6.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les134410 350
Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
7.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov134412219 150
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
8.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli123668 400
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít133778 100
Sedláčková Karolína CZE000234AČervený Kostelec
10.Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha1341998 080
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
11.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha134412187 030
Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
12.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov123410106 460
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
13.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové13446 350
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
14.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice114410106 270
Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
15.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 134886 250
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
16.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice34776 200
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
17.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov133776 000
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
18.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice122555 950
Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
18.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín124775 950
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
20.Horáčková Irena CZE033864CPeckaři Kokonín1242995 910
Schmidtová Jana 1971CZE011313CPeckaři Kokonín
21.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov134895 550
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
22.Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové241785 330
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
23.Danielková Lenka CZE039991BVelký Třebešov124775 250
Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
24.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha114410175 090
Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
25.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice133774 800
Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
26.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica3334 700
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
27.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary134894 450
Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary
28.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha1111454 130
Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
29.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha114410844 110
Vlachopulosová Daniela CZE032509ŠK AJETO Praha
30.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II331773 920
Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
31.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)233883 900
Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
32.Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec41563 790
Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec
33.Šinfeltová Andrea CZE000120ARed Hornets Litoměřice112443 750
Solnařová Martina CZE036655BBest of Litoměřice
34.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka21333 650
Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B
35.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov1449153 280
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
36.Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice1348143 260
Šlechtová Monika CZE039600CZifčák Úpice
37.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice13443 250
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
38.Nejedlá Hana CZE037495BDC Fontána Praha1449183 220
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
39.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl111333 200
Kuchtová Renata CZE005743AZa Vodou Litomyšl
40.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 122553 150
Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
41.Václavíková Soňa CZE000491Katuše Horní Slavkov24663 100
Bůžková Bohumila CZE000209BDC Žíla Chodov
41.Sukupová Jana CZE036070BŠK Střelky Veltruby14573 100
Komora Vamberská Dagmar CZE046082BRychtáři Štít
43.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov141663 070
Fafláková Zdeňka CZE041613BSokolové Želenky
44.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov14563 000
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
45.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha12249142 990
Koháková Ivana CZE027892Praha
46.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov448202 980
Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov
47.Němcová Kateřina CZE008674CVysoká u Jevíčka23552 850
Nečasová Veronika CZE038755CGrácie Brno
48.Koberová Aneta CZE052477CČeská Bříza41562 830
Koberová Vladimíra CZE000171CTřemošná
49.Szitaiová Táňa st. CZE002954CPijonýři Litvínov4452 800
Semencová Jana CZE026980BPijonýři Litvínov
50.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina4452 700
Kvapilová Radka CZE002920CLožisková mafie Pšov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 00:06:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement