Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/181)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 181 | Turnajů: 971

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko630366834 700
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice4303412727 000
3.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno430347925 200
4.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno5303524723 400
5.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy330338122 600
6.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice5303510319 400
7.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno6303614719 300
8.Marcišínová Věra CZE067102CPBL 45 Brno330334118 200
9.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno2303212417 300
10.Mašterová Petra CZE070990DDC Zmije Třebíč130313715 300
11.Luklová Petra CZE064258Bílovice nad Svitavou530354515 200
11.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice330335415 200
13.Machková Michaela CZE058823CDC Victoria(e) Brno430343714 900
14.Novotná Kateřina CZE060496Brno303017614 500
15.Štefaneková Jana CZE059941Brno130316214 400
16.Gottwaldová Jana CZE029031BGrácie Brno30303513 600
17.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko230324413 000
18.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club30308112 900
19.Havlíková Jana CZE071722DDC Zmije Třebíč30303512 100
20.Vojtěchová Michaela CZE049598DStrmeň Kohoutovice30306811 600
21.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno227292911 550
22.Fridrichová Dita CZE064723Brno30307211 400
23.Bukáčková Božena CZE060544Blansko30305511 200
24.Marečková Tereza CZE056657Brno30305211 100
25.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 49131310 550
26.Forman Michaela CZE058257CDC Double Tops Omega222242410 400
27.Klemensevičová Adéla CZE057979Brno30303110 100
28.Vlachová Radka CZE030510Blansko29292910 050
29.Bednářová Hana CZE060400Brno3030309 800
30.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno12728289 650
31.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice3030629 600
32.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno21820209 100
33.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno2424248 900
34.Dörrerová Irena CZE056717Brno2525258 250
35.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč2525258 050
36.Zahradníková Jana CZE036379Brno2727277 950
36.Durďáková Soňa CZE071490Brno2525257 950
38.Rozkopalová Hana CZE039678Brno2222227 400
39.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup1919197 150
39.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná21315157 150
41.Čejková Markéta CZE067516Třebíč2222226 900
42.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish1212126 800
42.Kotlárová Markéta CZE064389Brno2020206 800
44.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod2020206 500
45.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko1515156 350
46.Třinecká Beata CZE070480Brno1616166 200
47.Hraboňová Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup1515155 850
48.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava8885 700
49.Jurásková Monika CZE070913Brno1818185 200
50.Vilišová Veronika CZE070481Brno1414145 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.7.2024 00:49:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement