Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/152)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2021/2022 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 152 | Turnajů: 562

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko415194719 950
2.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice315187414 750
3.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno215174312 850
4.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno4151914512 350
5.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy215174511 550
6.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno515208910 850
7.Hermanová Kateřina CZE065746Brno21517759 650
8.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice31518649 550
9.Marcišínová Věra CZE067102CPhoenix Darts11516269 350
10.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno31518288 450
10.Valová Michaela CZE058257Rajhrad21517238 450
12.Štefaneková Jana CZE059941Brno11516408 250
12.Mašterová Petra CZE070990Třebíč11516188 250
14.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno21517247 850
15.Zábršová Ilona CZE046204BRozruch Beerhouse Brno21517267 550
16.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso21517187 250
16.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club1515587 250
16.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko11516247 250
19.Novotná Kateřina CZE060496BDC Rychlé šipky Bosonohy15151216 650
20.Gottwaldová Jana CZE029031BGrácie Brno1515176 550
21.Vlachová Radka CZE030510Blansko1515276 250
22.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side1515476 150
23.Třinecká Beata CZE070480Brno1515165 950
23.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli25775 950
25.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice1515435 850
26.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1515315 750
26.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno11516165 750
28.Škvařilová Dita CZE064723Brno1515295 550
28.Kotlárová Markéta CZE064389CDarts@Pipes Club1515205 550
30.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL1515185 450
30.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno11112125 450
32.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup1414145 200
33.Šiková Jarmila CZE063529Brno1515285 150
34.Vilišová Věra CZE070481Brno1414145 100
35.Suchá Michaela CZE031968Brno1515155 050
36.Čejková Markéta CZE067516Třebíč1515164 550
36.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka9994 550
38.Jurásková Monika CZE070913Brno1515164 450
39.Palášková Barbora CZE065555DBrio Velvet Blansko1010104 200
40.Zahradníková Jana CZE036379Brno1414144 100
41.Pešková Hana CZE035244Brno1414144 000
42.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno11011113 900
43.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko16773 700
44.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice7773 650
45.Šmerdová Jana CZE070905Křenovice1010103 400
46.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov1111113 350
47.Čambalová Barbora CZE070479Brno9993 250
47.Šperlingová Jitka CZE070478Brno9993 250
49.Šumpichová Olina CZE070859Brno9993 150
50.Durďáková Soňa CZE071490Brno9993 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 20:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 20:22:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement