Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4456)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4456 | Turnajů: 1017

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)1348817 450
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov13419916 140
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
3.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor1344121715 130
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
4.Doležal Michal 1982CZE001016ADream Bar Jirkov134191214 700
Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
5.Jaroš Václav CZE000051AKališníci Evaň1342101113 850
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
6.Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín1344121912 610
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
7.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim13481112 250
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
8.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň1342101112 110
Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
9.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)13481011 650
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
10.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno1348811 550
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
11.Tomáš Zdeněk CZE007633Kutná Hora 1344122610 730
Hradský Pavel CZE000493BSgt. Pepik's Band Praha
12.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby 1344121610 710
Černý Milan CZE015453BUhlířské Janovice
13.Buka Karel CZE041849ADiesel Proboštov1146610 650
Beňka Martin CZE008103Diesel Proboštov
14.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové124181010 460
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
15.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl13449 950
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
16.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno124779 750
Abadžiev Richard CZE000702Brno
17.Zýka Dušan CZE023318BVáclavák Černčice34789 700
Schieferdecker Václav 1991CZE000255ALožisková mafie Pšov
18.Fišara Vladimír CZE001724ATajfun Darts Havlíčkův Brod134899 150
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
18.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov134899 150
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
18.Dostálek Stanislav 1965CZE008327AZákeřňáci DC Praha134899 150
Skupin Martin CZE034344BBohemia Hearts Poděbrady
18.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno124789 150
Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
22.Réda Martin CZE000437Adamov 132668 850
Mrva Aleš CZE000162Adamov
23.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice134888 750
Škůrek Zdeněk CZE000188AŠvejci České Budějovice
24.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.13419108 420
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
25.Hendrych Daniel CZE042296CJičín1348118 150
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
25.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň134412168 150
Šmrha Jan 1969CZE000448AŠK OKO Plzeň
27.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín34411157 760
Veselý Roman 1972CZE022338ADarts Bohumín
28.Páša Jiří CZE013417BKalich Tábor134412207 250
Dvořák Jiří 1983CZE004155AZákeřňáci DC Praha
29.Spálenský Josef CZE007623Pardubice 1221667 220
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
30.Konečný Bedřich CZE035519Konice134897 150
Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
31.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl 12337 050
Kohut Vlastimil CZE016987ALiga Vyjímečných Svitavy
32.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov134311126 760
Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice
33.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov13446 750
Flegl Daniel CZE000772BŠK Rebelové Myštěves
34.Přibyl Václav CZE021915AŠK OKO Plzeň133776 700
Fürst Václav 1989CZE005826Holoubkov
35.Landa Vladimír CZE045015AŠK Plzeňka Praha114410446 630
Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
36.Prokeš Petr CZE029988C(Ne) Chyba team Nová Včelnice133411126 340
Benda Lukáš 1992CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
37.Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka142786 330
Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
38.Kokeš Václav CZE017617CHrobaři Charvatce2439106 290
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
39.Račický Josef CZE000340Prušánky24665 700
Procházka Michal 1977CZE011249Kyjov
40.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov1449195 520
Fuchs Pavel 1964CZE010594BDC Žíla Chodov
41.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc141675 470
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
42.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha241785 450
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
43.Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec32555 400
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
44.Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín132665 350
Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
45.Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň24665 200
Koňařík Petr CZE036991AŠK OKO Plzeň
46.Salfický Marek CZE034659ATorzo Bílina221555 150
Bělina Petr CZE000376ADiesel Proboštov
47.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov1449115 060
Loučim René CZE038671ARudohoři Žďár
48.Švec Ondřej CZE034442Praha 8114410555 030
Vondrák Jiří CZE014987AŠK Kyklop Praha
49.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1131664 990
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
50.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov221554 870
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 05:15:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement