Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/913)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2021/2022 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 913 | Turnajů: 1186

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov422268031 000
2.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov5222711929 100
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno4222613328 300
4.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno5222712626 900
5.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno4222618426 500
6.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice5222711026 000
7.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice422265225 900
8.Pátek Jaroslav CZE000158ABraStr Kohoutovice522275525 600
9.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno4222621525 500
10.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno222244524 300
10.Poráň David CZE051226AŠK Modřice222245924 300
12.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov319222224 150
13.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci222245924 000
14.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno322256823 900
15.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno122235323 100
16.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky3222512922 700
16.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci222244822 700
18.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno3222515022 500
19.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci222247722 300
19.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice122237622 300
21.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko122234022 000
22.Vojta Radim CZE037412AYellov fish2222413721 900
23.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno322255721 500
24.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish222245621 400
25.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany122237420 900
26.Šabata Petr CZE001364AZámečtí páni z Rebešovic122233020 100
26.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov22222320 100
28.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno2222415119 600
29.Krejčí Petr CZE068151DDC Šumáci Kolečko122233719 100
30.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno22223319 000
30.Daška Pavel CZE001049BSiga122235519 000
32.Suchý Roman CZE032109BSiga22227518 900
33.Bezůšek Pavel CZE000499BRozruch Beerhouse Brno222245318 800
34.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice122234018 700
34.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci22224518 700
36.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic22225518 400
36.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři122232918 400
38.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou322253618 200
39.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club3222510918 100
40.Sedlák Ladislav CZE006859ATornádo Destroyers Brno122233517 900
40.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup22222917 900
42.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno2222413917 800
42.Skopík Jiří CZE039971CDC Minibaroni122238317 800
42.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka22226017 800
45.Ryšavý Zdeněk 1963CZE065335DWC Šipkouni22226017 700
46.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany22223917 600
46.Vlach Otakar CZE009658ADC Šipky Sloup22222717 600
48.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club1222311617 400
49.Richter Pavel CZE048987AŠilingrák Team Brno122232617 200
50.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno122235016 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 11:59:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement