Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2022

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 153

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rážová Leontýna CZE064443Rtyně v Podkrkonoší1168972 610
2.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.127101102 410
3.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou178572 130
4.Rážová Marie CZE064444Rtyně v Podkrkonoší1168642 070
5.Homolová Karolína CZE069613Křižanov1168831 750
6.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava178331 570
7.Jiroušková Nela CZE064441Rtyně v Podkrkonoší167361 230
8.Látalová Jana CZE066463Český Brod268141 020
9.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové77581 010
10.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.16753850
11.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce17862800
12.Kropáčková Natálie CZE060448Velký Třebešov13411740
13.Marvalová Šárka CZE066216Sedmá rota Praha14514680
14.Lukšová Šárka CZE053629BHobiti České Budějovice1348620
15.Maříková Anežka CZE0573651345600
16.Térová Rozálie CZE068893DLumírkovci Úpice6649580
17.Šustrová Adéla CZE062162DŠK Stolinka Nový Bydžov1122550
18.Mančálová Petra CZE067409Los Dartmigos Hradec Králové6636520
19.Melicharová Nicol CZE056427CŠK Medvědi Velký Třebešov6614500
20.Davidová Klára CZE055748DKorbel II Litvínov112450
21.Pechová Aneta CZE067980Buldoci Moravská Třebová4421320
22.Melicharová Nela CZE057628ŠK Medvědi Velký Třebešov3310270
23.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov3312250
23.Pilařová Karolína CZE069896Most111250
25.Havlíková Jana CZE071722Třebíč3313230
26.Kudláčková Anna CZE070833Třebíč337210
27.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun2216200
28.Mitrofanová Natálie CZE065492Jablonec nad Nisou339190
28.Vokounová Simona CZE050770DŠK Běleč nad Orlicí3312190
28.Křížková Karolína CZE068961CŠK Biřička Hradec Králové3317190
31.Přibylová Natálie CZE067041Praha334150
32.Chlebounová Lucie CZE060960Lanškroun2213140
33.Rynešová Aneta CZE071020Chodská Lhota227120
33.Nouzecká Tereza CZE067096Prosenická Lhota224120
33.Vlčková Nikol CZE063535BFormani Duchcov222120
36.Grossmannová Eliška CZE069116Úpice334110
36.Šmídová Kristýna CZE069153Boršov339110
38.Čeligová Vendula CZE060872Ostrava11390
38.Mastná Tereza CZE072841Kouty11290
38.Besperátová Marie CZE066639Ostrov11290
38.Třísková Aneta CZE057191Proboštov11190
42.Vokounová Karolína CZE062555Charvatce22280
42.Hrušková Kristýna CZE071192Holubov22280
44.Loučímová Sandra CZE072963Krásno11150
44.Drozdová Liliana CZE070547Dobříš11150
44.Dražková Martina CZE073145Přeštice11250
44.Kristenová Klára CZE064716CThe Rats Šumperk11450
44.Goldšmídová Tereza CZE063099Vítězná11250
49.Klimmová Anna CZE071398Abertamy11230
49.Straková Linda CZE071208České Budějovice11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 03:35:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement