Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 47 | Turnajů: 37

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha555330
Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha
2.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice333250
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
3.Teichnerová Kateřina CZE045221BKlub AJETO z.s. Praha555210
Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha
4.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov222180
Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
5.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha111130
Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
6.Rapanová Kateřina CZE061934DDC Simpsons family Ostrava111110
Kozubjaková Kristýna CZE067380DTJ Lokomotiva Ostrava
7.Rychetská Jana CZE068736Úpice222100
Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice
8.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha11190
Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
8.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha11190
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
8.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava11190
Doležalová Andrea CZE031352COstrava
11.Křístková Svatava CZE057622DŘízci z Výškovic11170
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
11.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov11170
Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov
11.Dvořáková Šárka CZE057990BŠK Kyklop Praha11170
Emlerová Pavla CZE002922Klub AJETO z.s. Praha
11.Dvořáková Šárka CZE057990BŠK Kyklop Praha11170
Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
11.Trnová Adéla CZE059639Tsunami Vsetín11170
Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
11.Kačerová Jana CZE000909Klub AJETO z.s. Praha11170
Codlová Helena CZE000211CŠK Panapr Praha
11.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice11170
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
11.Vojtová Jana CZE044024CPohodáři Benešov nad Černou11170
Tomková Nikola CZE063256CPohodáři Benešov nad Černou
19.Suchánková Jana CZE007431DDart's Warriors Praha11150
Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
19.Kalistová Jiřina CZE054822Sousedky České Budějovice11150
Rynešová Kateřina CZE023833CT.U.P.É Vltava Č. Budějovice
19.Kopalová Petra CZE054674DSaloon Brandýs nad Labem11150
Šmejkalová Zdeňka CZE050024CBílá Hora Praha
19.Šnejdarová Jitka CZE060106DBaba Jaga Praha11150
Kiliánová Ivana CZE067412Praha 4
19.Borovcová Michaela CZE007771Greenhorn's Praha11150
Dlesková Helena CZE014975CDC Barbar's Praha
19.Mariničová Eva CZE054039Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice11150
Rynešová Kateřina CZE023833CT.U.P.É Vltava Č. Budějovice
19.Havlíková Andrea CZE053465DSea Bowling Medáci Karlovy Vary11150
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
19.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov11150
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
19.Vanišová Alena CZE057583CTragiherky Těmice11150
Pitrová Ivana CZE049414Pohodářky z Budvarky J. Hradec
19.Skopalová Marcela CZE032715CCross team Frýdek-Místek11150
Ševčíková Barbora CZE064802Frýdek-Místek
19.Fousová Marie CZE064557BŠK Konec Světa Hyršov11150
Vránová Dana CZE027068BŠK Konec Světa Hyršov
19.Frimlová Pavla CZE063215Úpice11150
Kordová Romana CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
19.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov11150
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
19.Kulíšková Jana CZE028512BRangers Vsetín11150
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
19.Doubravová Kateřina CZE060317BNo Men Prostějov11150
Doubravová Tereza CZE060092BNo Men Prostějov
19.Soukupová Nikol CZE062701DBuldok Unčovice11150
Schartelová Jana CZE061970DBuldok Unčovice
35.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha11130
Venturová Karolína CZE028028Praha 3
35.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II11130
Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
35.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov11130
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
35.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha11130
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
35.Kepková Julie CZE062312CSK Delta Praha11130
Kopecká Jana CZE064625Koštice
35.Niedermeierová Lucie CZE068644Uničov11130
Malošíková Pavlína CZE057035DŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč
35.Lipovská Eliška CZE068819Vsetín11130
Kerplová Kateřina CZE068785Litovli
35.Sluková Lucie CZE061119DSpolek Šipkaři Prahy 1311130
Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
35.Tůmová Nikol CZE052017CHorny Darts Lipník11130
Coufalíková Lucie CZE034929Lipník nad Bečvou
35.Frimlová Pavla CZE063215Úpice11130
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
35.Šmejkalová Zdeňka CZE050024CBílá Hora Praha11130
Messnerová Marta CZE057440DC Los Číčos Praha
35.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště11130
Malíková Naděžda CZE046859CŠK Frýdek
35.Krakovská Helena CZE064153CŠK Frýdek11130
Kněžíková Silva CZE054722Frýdek-Místek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.7.2021 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.7.2021 18:19:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement