Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/313)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 313 | Turnajů: 189

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov12334 090
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
2.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov1269104 010
Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
3.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina12333 540
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
4.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava1269103 470
Doležalová Andrea CZE031352CMýto Ostrava
5.Sobotková Eva CZE035591CPitbull Senice na Hané11223 140
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
6.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha1269192 805
Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha
7.Johanidesová Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice121442 790
Němcová Tereza CZE028638BU Ajšíra Studnice
8.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov12332 690
Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov
9.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov121442 640
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
10.Havlíková Andrea CZE053465DSea Bowling Medáci Karlovy Vary123662 580
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
11.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha12332 440
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
12.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most12332 175
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
13.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín112441 960
Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
14.Čílová Helena CZE055338Chroustov12341 945
Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
15.Křístková Svatava CZE057622DŘízci z Výškovic125881 910
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
16.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II121471 820
Moravcová Eliška CZE022455ACerhenice
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha21341 790
Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
18.Plevová Jana CZE050557DŘízci z Výškovic11221 780
Vránová Martina CZE029272DPanthers Poruba
19.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice26881 760
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
20.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov21331 630
Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
21.Tůmová Petra 1973CZE034926CPomatenci Hranice1111 590
Řeháková Renata CZE053323Hranice
22.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)21331 570
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
23.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou21331 530
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
24.Takácsová Danuše CZE052915Tulipán Žatec1111 340
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
25.Šnejdarová Jitka CZE060106DSB Hostivař Praha268111 320
Kučerová Ivana CZE067412SB Hostivař Praha
26.Rosíková Alena CZE031703CHorny Darts Lipník12331 315
Vranková Julie CZE062101CHorny Darts Lipník
27.Marková Tereza CZE000613BSuper Ženy České Budějovice2221 300
Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice
28.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko11221 290
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
29.Teichnerová Kateřina CZE045221BKlub AJETO z.s. Praha268341 220
Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha
30.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov23551 210
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
31.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice22441 200
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
31.Volfíková Kateřina CZE042607ŠK Chodov2241 200
Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov
33.Fajtlová Gabriela CZE032387BLas Vegas Jablonec n/N.21331 190
Václavíková Zuzana CZE002931CLas Vegas Jablonec n/N.
34.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice26891 180
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
35.Jiroušková Šárka CZE065469Ludvíkovi Sokolíci Rtyně26891 160
Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně
36.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov21331 150
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
37.Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice11221 140
Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
37.Ujčíková Jarmila CZE064422CŠipkaři Budišov1111 140
Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava
39.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín2221 100
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
39.Kulíšková Jana CZE028512BRangers Vsetín2221 100
Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
41.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno21331 050
Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno
42.Šnejdarová Jitka CZE060106DSB Hostivař Praha11221 045
Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
43.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice11221 040
Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice
44.Kalistová Jiřina CZE054822Sousedky České Budějovice21331 030
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
45.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary2221 000
Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice
46.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice111990
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
47.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)111965
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
48.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha2133930
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
48.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha1456930
Venturová Karolína CZE028028Praha 3
50.Rychecká Julie CZE049501Dušejov1122910
Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.12.2021 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 6.12.2021 21:09:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement