Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/190)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 190 | Turnajů: 107

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov15661 260
Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
2.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha167131 090
Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha
3.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha11231 040
Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
4.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1122980
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
5.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava1566960
Doležalová Andrea CZE031352CMýto Ostrava
6.Havlíková Andrea CZE053465DSea Bowling Medáci Karlovy Vary1233950
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
7.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice1566880
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
8.Marková Tereza CZE000613BSuper Ženy České Budějovice111850
Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice
8.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina111850
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
8.Melicharová Nicol CZE056427ŠK Medvědi Velký Třebešov111850
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
11.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)1122820
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
12.Teichnerová Kateřina CZE045221BKlub AJETO z.s. Praha16720810
Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha
13.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště1344800
Malíková Naděžda CZE046859CŠK Frýdek
13.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice1566800
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
15.Šnejdarová Jitka CZE060106DSB Hostivař Praha1455770
Kiliánová Ivana CZE067412Praha 4
16.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha111750
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
16.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov111750
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
16.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha111750
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
16.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov111750
Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
16.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most111750
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
16.Vojtková Michaela CZE054826CSousedky České Budějovice111750
Rotbauerová Michaela CZE054038Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
22.Fajtlová Gabriela CZE032387BLas Vegas Jablonec n/N.1122740
Václavíková Zuzana CZE002931CLas Vegas Jablonec n/N.
23.Johanidesová Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice1122700
Němcová Tereza CZE028638BU Ajšíra Studnice
24.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli1122680
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
25.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov1344660
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
26.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice111650
Pokorná Bronislava CZE056495BŠK OKO Plzeň
26.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí111650
Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka
26.Patakiová Milena CZE000102BMilli a její tygři ČB111650
Květenská Ivana CZE000481BDC Slávie Větřní
26.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov111650
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
26.Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov111650
Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří
26.Sobotková Alena CZE068632Olomouc112650
Sobotková Eva CZE035591COlomouc
26.Čílová Helena CZE055338Chroustov112650
Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
33.Křístková Svatava CZE057622DŘízci z Výškovic1344640
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
34.Jiroušková Šárka CZE065469Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1233610
Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně
35.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov1122600
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
35.Husáková Alžběta CZE000428CAsterix Nový Bor1123600
Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor
37.Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha1122560
Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
38.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín111550
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
38.Novotná Iva CZE046685AŠK Ambiente 2000 Pardubice111550
Pešinová Lucie CZE021929BŠtamgasti Luže
38.Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice111550
Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
38.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice111550
Takácsová Danuše CZE052915Tulipán Žatec
38.Kalistová Jiřina CZE054822Sousedky České Budějovice111550
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
38.Zajíčková Adéla CZE057778CDC Los Číčos Praha111550
Messnerová Marta CZE057440DC Los Číčos Praha
38.Volfíková Kateřina CZE042607ŠK Chodov112550
Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov
45.Kroužecká Adéla CZE069042Praha1233530
Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
46.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno1122500
Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno
46.Vágnerová Alena CZE051526CGumítci Pardubice1122500
Novotná Jiřina CZE049730CHornets Darts Pardubice
46.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice1122500
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
49.Kulíšková Jana CZE028512BRangers Vsetín111450
Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
49.Kovářová Eva CZE068788ŠK Slováci Plzeň111450
Reinišová Lucie CZE050867Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.9.2021 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.9.2021 22:52:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement